روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " می توانیم حتی قهرمان نیم فصل شویم از منبع ارتش سرخ. "

می توانیم حتی قهرمان نیم فصل شویم

 سرمربی آرژانتینی پرسپولیس گفت که تیمش در نیم فصل می تواند قهرمان شود. با وجود لغو بازی پرسپولیس، روز شنبه دو دیدار حساس دیگر در اصفهان و مشهد برگزار شد و در نهایت شهرخودرو مقابل حریف آبادانی خود شکست خورد و دیدار سپاهان و استقلال هم مساوی شد

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس گفت که تیمش در نیم فصل می تواند قهرمان شود. با وجود لغو بازی پرسپولیس، روز شنبه دو دیدار حساس دیگر در اصفهان و مشهد برگزار شد و در نهایت شهرخودرو مقابل حریف آبادانی خود شکست خورد و دیدار سپاهان و استقلال هم مساوی شد.با این نتایج حالا پرسپولیس که در 3 بازی آخر خود در لیگ برتر مقابل ماشین سازی، فولاد و نفت مسجدسلیمان تنها 4 امتیاز کسب کرده بود حالا این شانس را دارد تا خودش را بار دیگر به جمع مدعیان قهرمانی نزدیک تر کند.گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی سرخپوشان یکی، دو روز پیش به همین دلیل دقایقی را با بازیکنان تیمش به گفت وگو پرداخت و گفت: «با توجه به نتایجی که به دست آمده است و بازی هایی که در پیش داریم می توانیم در همین نیم فصل هم قهرمان شویم. نکته مهم این است که شما بازیکنان بیایید تا یکدل شویم و بازی های باقی مانده را به خوبی به پایان برسانیم. من مطمئنم که می توانیم به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنیم. قطعا اگر بتوانیم ذوب آهن را شکست دهیم راه آسانی در ادامه خواهیم داشت.»پرسپولیس روز پنجشنبه باید در اصفهان به مصاف ذوب آهن برود. این در حالی است که سرخپوشان بعد از این بازی و با احتساب یک بازی عقب افتاده خود 3 دیدار در تهران دارند؛ از این رو سرمربی پرسپولیس به خوبی می داند در صورت کسب 12 امتیاز از 4 بازی آینده شانس زیادی برای قهرمانی در نیم فصل دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " می توانیم حتی قهرمان نیم فصل شویم از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×