روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " دو سال است حق بیرانوند خورده می شود از منبع ارتش سرخ. "

دو سال است حق بیرانوند خورده می شود

 شجاع خلیل زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که گل او به الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان بهترین گل سال آسیا انتخاب شود. شجاع خلیل زاده که گل فصل گذشته اش به الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا کاندیدای زیباترین گ

شجاع خلیل زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که گل او به الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان بهترین گل سال آسیا انتخاب شود. شجاع خلیل زاده که گل فصل گذشته اش به الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا کاندیدای زیباترین گل فصل شده است در این خصوص گفت: در بازی با الاهلی گلی زدیم که جزو نامزدهای بهترین گل آسیا شد. هنوز هم رأی گیری تمام نشده و تا سه چهار روز دیگر ادامه دارد. امیدوارم مردم رأی بدهند و گل من بهترین گل آسیا شود.خلیل زاده که با قیچی برگردان دروازه الاهلی را باز کرده بود و در این خصوص با برنامه سلام صبح بخیر گفت وگو می کرد، افزود: در تمرینات هم از این گل ها زیاد می زنم. در بازی با الاهلی هم یک دفعه به ذهنم رسید چنین کاری انجام بدهم و خدا را شکر به لطف خدا و بچه های تیم و هواداران آن توپ گل و جزو گل های برتر شد.این بازیکن پرسپولیس در پاسخ به طعنه مجری برنامه به روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان که پیش از مراسم برترین های آسیا اعلام کرده بود علیرضا بیرانوند بهترین بازیکن آسیا نشده است گفت گرچه نظرسنجی چند روز دیگر ادامه دارد، اما ممکن است امروز آقای ناظمی توئیت بزند و برنده را اعلام کند، گفت: واقعاً حیف شد اما به نظر من این کار واقعاً خوب نبود. علیرضا بیرانوند هم به نظر من و هم به نظر همه مردم ایران بهترین دروازه بان آسیاست، اما به حق خود نرسید. دو سال است به حقش نمی رسد.خلیل زاده تصریح کرد: امیدوارم مسئولان فکری کنند تا بازیکنانی که رسیدن به این جوایز حق شان است، به حق خود برسند. از نظر ما بیرانوند بهترین است و حقش بود دیروز بهترین شود. همه نشستیم و مراسم را نگاه کردیم، اما او بهترین نشد و حقش پایمال شد. امیدوارم او سرد نشود و همین روند خوب را ادامه بدهد و امسال بتواند خیلی بهتر از سال گذشته با قهرمانی مان، قهرمانی در آسیا و حتی تیم ملی این عنوان را که حق اوست، کسب کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " دو سال است حق بیرانوند خورده می شود از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×