روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " عدم اعتماد یا تردید در مورد مدیریت انصاری فرد؟! از منبع ارتش سرخ. "

عدم اعتماد یا تردید در مورد مدیریت انصاری فرد؟!

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است، اما هنوز عضوی از هیئت مدیره این باشگاه نشده است. یکی از سوالات رایج برای هواداران تیم فوتبال پرسپولیس این است که چرا محمدحسن انصاری فرد به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب نمی شود. انصاری فرد درست در رو

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است، اما هنوز عضوی از هیئت مدیره این باشگاه نشده است. یکی از سوالات رایج برای هواداران تیم فوتبال پرسپولیس این است که چرا محمدحسن انصاری فرد به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب نمی شود.انصاری فرد درست در روز 5 شهریور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شد و مدعی است از آن زمان تا امروز اقدامات زیادی برای ایجاد تغییر در وضعیت مالی و شرایط مدیریتی باشگاه انجام داده، اما به نظر می رسد شرایطی وجود دارد که اعضای هیئت مدیره به او اعتماد کاملی ندارند.انصاری فرد در این مدت، بار ها بحث حضور در هیئت مدیره را در محافل دوستانه و حتی مصاحبه های رسمی خود اعلام کرد، اما تا به حال خواسته خود نرسیده است. او در جلسات هیئت مدیره شرکت می کند، اما همکارانش می گویند معمولا با نظرات و طرح و برنامه هایش توسط اعضای صاحب رای، مخالفت می شود.مسائلی مطرح شده مبنی بر اینکه تعدادی از طرح های او توسط هیئت مدیره وتو شد آن هم در حالی که شخصِ مدیرعامل حتی فرصت دفاع از طرح های خود را هم نداشت.به هر حال وضعیت هیئت مدیره پرسپولیس و عدم حضور انصاری فرد در این هیئت 5 نفره جزو معما های بزرگ باشگاه به شمار می رود. حتی پس از فوت مرحوم جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس، فردی به نام مهدی رسول پناه جانشینش شد و وزارت ورزش شانسی برای انصاری فرد قائل نبود. این موضوع تا جایی ادامه پیدا کرد که شنیده شد وزارت ورزش و هیئت مدیره هیچ تمایلی ندارند تا انصاری فرد را به مهم ترین مجمع مدیریتی باشگاه اضافه کنند.انصاری فرد در تازه ترین واکنش خود نسبت به بیرون مانده از هیئت مدیره، ضمن تائید اختلاف نظر بین اعضا، بار دیگر روی این موضوع مانور داد که به زودی وارد هیئت مدیره می شود، اما اینکه چطور تا امروز چنین اتفاقی رخ نداده، همچنان سوال بزرگی برای طرفداران پرسپولیس است، زیرا در طول تاریخ، مدیرعامل باشگاه همیشه عضوی از هیئت مدیره بوده و حق رای داشته، اما انصاری فرد از این دو فاکتور بی بهره است.موضوع عجیب اینکه مدیران عامل گذشته پرسپولیس همواره لشگر یک نفره بودند. محمدحسین نژادفلاح تصمیم گرفت برانکو را سرمربی پرسپولیس کند. علی اکبر طاهری وضعیت درآمدزایی پرسپولیس را متحول کرد و اقتصاد باشگاه دچار دگرگونی بزرگی در دوران مدیریتی او شد. حمیدرضا گرشاسبی توانست در زمان بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات، با همه بازیکنان باشگاه با جیب خالی تمدیدقرارداد کند و برانکو را برای دو فصل در این باشگاه نگه دارد و ایرج عرب نیز فعالیت هایی مثل انتخاب یک مربی خارجی و نامدار در خاورمیانه به جای برانکو داشت،انصاری فرد اما فعلا مدیری است که نه اعتمادی برای حضور در هیئت مدیره می بیند و نه در افزایش درآمدزایی باشگاه تاثیر شگرفی داشته تا مشکلات را حل کند. حتی تا به حال تصمیم مدیریتی بزرگی از او ندیدیم غیر از فسخ قرارداد با جونیور که 250 هزار دلار روی دست باشگاه گذاشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " عدم اعتماد یا تردید در مورد مدیریت انصاری فرد؟! از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×