روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " اتفاق عجیب در ماجرای قرارداد بودیمیر! از منبع ارتش سرخ. "

اتفاق عجیب در ماجرای قرارداد بودیمیر!

ماریو بودیمیر با طرح شکایتی به فیفا، خواهان محکومیت پرسپولیس و دریافت مطالباتش شد. سرخپوشان پایتخت چهار فصل درخشان را با خارجی های خود سپری کردند و حالا با شکایت کروات ها دست و پنجه نرم می کنند. پس از برانکو و دستیارانش، حالا نوبت به شکایت ماریو بو

ماریو بودیمیر با طرح شکایتی به فیفا، خواهان محکومیت پرسپولیس و دریافت مطالباتش شد.سرخپوشان پایتخت چهار فصل درخشان را با خارجی های خود سپری کردند و حالا با شکایت کروات ها دست و پنجه نرم می کنند. پس از برانکو و دستیارانش، حالا نوبت به شکایت ماریو بودیمیر رسیده است؛ مهاجمی که یک نیم فصل در جمع قرمزها بود و البته نتوانست رضایت هواداران را جلب کند.شکایت او در حالی به باشگاه پرسپولیس رسیده که 80 صفحه است و همین موضوع سبب تعجب اهالی فوتبال شده است. انصاری فرد شب گذشته با بیان این موضوع گفت: قرارداد او با پرسپولیس حدود 500 هزار یورو بود که 25 هزارتا را دریافت کرد. او حالا حق دادرسی و وکیلش را هم در پرونده آورده که اگر محکوم شویم به 600 هزار یورو افزایش می یابد.باشگاه پرسپولیس چند روز قبل طرح دفاعیات خود را به فیفا ارسال کرد.نکته جالب این که ماریو بودیمیر در دوران 4 ماهه حضورش در پرسپولیس، باتوجه به تعطیلی و حضور در خارج و... کمی بیشتر از80 روز در ایران ماند اما بدقولی مدیران پرسپولیس و تصمیم گابریل کالدرون درباره او، سبب شد تا حالا با شکایت 80 صفحه ای کار خود را پیش ببرد.انصاری فرد همچنین گفت: مشکل ما با بازیکنان خارجی اینطور است که مثلا بودیمیر در باشگاه قبل از پرسپولیس ماهی 1500 یورو می گرفت و حالا 2800 یورو. باتوجه به قرارداد یک و نیم ساله او با پرسپولیس، فیفا می گوید شما باید این گپ بین 35000 یورو و پانصد هزار یورو را پرداخت کنید. در واقع سرخپوشان فارغ از اعاده دادرسی، باید حدود چهارصد و پنجاه هزار یورو به ماریو بودیمیر بپردازند.نکته جالب این است که باشگاه پرسپولیس در حالی قرارداد 500 هزار یورویی با بودیمیر بست که ارزش این بازیکن در لیگ کرواسی در بهترین شرایط حدود 30 هزار یورو در سال است و پرسپولیس چیزی حدود 20 برابر این رقم را باید به این بازیکن پرداخت کند!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " اتفاق عجیب در ماجرای قرارداد بودیمیر! از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×