روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " ترکیب پرسپولیس باز هم تغییر می کند از منبع ارتش سرخ. "

ترکیب پرسپولیس باز هم تغییر می کند

گابریل کالدرون بار دیگر ترکیب پرسپولیس را دستخوش تغییر می کند. تیم فوتبال پرسپولیس در حالی پنجشنبه هفته جاری به مصاف ذوب آهن اصفهان می رود که ترکیب اصلی اش بار دیگر دستخوش تغییر می شود. گابریل کالدرون که در تمام بازی های رسمی سرخ ها در لیگ برتر و

گابریل کالدرون بار دیگر ترکیب پرسپولیس را دستخوش تغییر می کند.تیم فوتبال پرسپولیس در حالی پنجشنبه هفته جاری به مصاف ذوب آهن اصفهان می رود که ترکیب اصلی اش بار دیگر دستخوش تغییر می شود.گابریل کالدرون که در تمام بازی های رسمی سرخ ها در لیگ برتر و جام حذفی، یازده مرد اصلی خود را تغییر داده است بار دیگر می خواهد این روش را دنبال کند.کنعانی زادگان پس از نیمکت نشینی در بازی جام حذفی مقابل نفت آبادان بار دیگر به قلب خط دفاع پرسپولیس می آید اما هنوز انتخاب نفر کنار کنعانی که از بین شجاع و سیدجلال خواهد بود قطعی نشده است.همچنین سیامک نعمتی نیز احتمال دارد بار دیگر به ترکیب اصلی پرسپولیس راه پیدا کند که این مهم تا برگزاری تمرین فردا قطعا مشخص خواهد شد.علاوه بر اینها با توجه به غیبت بیرانوند به جهت شرکت در مراسم برترین های آسیا حفاظت از دروازه پرسپولیس در روز پنجشنبه بر عهده بوژیدار رادوشوویچ خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " ترکیب پرسپولیس باز هم تغییر می کند از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×