روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " اتفاق جالب در صورت رویارویی پرسپولیس و تراکتور در جام حذفی از منبع ارتش سرخ. "

اتفاق جالب در صورت رویارویی پرسپولیس و تراکتور در جام حذفی

در صورت احتمال رویارویی پرسپولیس و تراکتور در یک چهارم نهایی جام حذفی اتفاق جالبی رخ می دهد. طبق اعلام خبرگزاری میزان و با تایید سازمان لیگ فوتبال ایران قرار است دیدار های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی روز دوم دی برگزار شود. همچنین قرار است مراسم

در صورت احتمال رویارویی پرسپولیس و تراکتور در یک چهارم نهایی جام حذفی اتفاق جالبی رخ می دهد. طبق اعلام خبرگزاری میزان و با تایید سازمان لیگ فوتبال ایران قرار است دیدار های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی روز دوم دی برگزار شود. همچنین قرار است مراسم قرعه کشی این مرحله امروز (سه شنبه) برگزار شود.یکی از نکات جالب توجه پیش از برگزاری قرعه کشی اینجاست که در جمع 8 تیم برتر این رقابت ها پرسپولیس و تراکتور هم حضور دارند و احتمال رویارویی دو تیم قابل پیش بینی است. در صورت برخورد این دو تیم در یک چهارم نهایی، شاهد 2 بازی بزرگ فوتبال ایران در یک هفته خواهیم بود.پرسپولیس طبق برنامه لیگ برتر باید در هفته هفدهم (6 دی) در تهران میزبان تراکتور باشد. از طرفی، در صورت برخورد دو تیم با یکدیگر، این بازی باید در تبریز برگزار شود چراکه در مرحله یک هشتم نهایی پرسپولیس با صنعت نفت آبادان، در تهران بازی کرده و در بازی بعدی باید مهمان باشد. تراکتور هم در ارومیه به مصاف نود رفته و باید طبق قانون در مرحله بعدی میزبان باشد.مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی امروز (سه شنبه) از ساعت 15 برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " اتفاق جالب در صورت رویارویی پرسپولیس و تراکتور در جام حذفی از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×