روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " تمرین باران در روز دیدار با مدال آوران معلول از منبع ارتش سرخ. "

تمرین باران در روز دیدار با مدال آوران معلول

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز سه شنبه خود را در هوایی بارانی برگزار کرد. سرخپوشان تمرین امروز سه شنبه خود را از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی و در هوایی بارانی آغاز کردند. در ابتدای این تمرین، تعدادی از ورزشکاران و مدال آوران معلول شهریار

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز سه شنبه خود را در هوایی بارانی برگزار کرد. سرخپوشان تمرین امروز سه شنبه خود را از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی و در هوایی بار...ارتش سرخ دات كام : تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز سه شنبه خود را در هوایی بارانی برگزار کرد.سرخپوشان تمرین امروز سه شنبه خود را از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی و در هوایی بارانی آغاز کردند.در ابتدای این تمرین، تعدادی از ورزشکاران و مدال آوران معلول شهریار به مناسبت روز جهانی معلولین به عنوان میهمان در ورزشگاه حضور پیدا کردند. اعضای تیم نیز در جمع آنها حاضر شدند و به یادگار، عکس گرفتند.تعدادی از اعضای این جمع، لحظاتی هم با قدیمی ترها از جمله کریم باقری به گفتگو پرداختند و با شروع تمرین، افشین پیروانی مدیر تیم برای دقایقی بیشتر کنار آنها ماند. وررزشکاران و مدال آوران معلول حدود 20 دقیقه پس از شروع تمرین، ورزشگاه را ترک کردند.تمرین امروز پرسپولیس هم از ساعت 11 و در هوایی بارانی با دویدن دور زمین آغاز شد. بازیکنان سپس به پاسکاری های ترکیبی و پس از آن پاس های بلند برای تعویض منطقه بازی پرداختند. این در حالی بود که در غیاب علیرضا بیرانوند، دروازه بان ها نیز تمرینات اختصاصی خود را انجام می دادند. دروازه بان شماره یک آسیا نیز آنچنان که پیش از این اعلام شد، بامداد فردا چهارشنبه به تهران می رسد.بازیکنان در ادامه تمرین به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه به گلزنی با شوت از راه دور پرداختند و گروه دیگر باید با کارهای ترکیبی، از کناره ها و عمق، خود را برای گلزنی به دروازه می رساندند.پایان بخش تمرین امروز، فوتبال درون تیمی در نیمی از زمین بود. تمرین سرخپوشان پس از 80 دقیقه به پایان رسید. برچسب ها : پرسپولیس تمرین پرسپولیس گزارش تمرین پرسپولیس perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " تمرین باران در روز دیدار با مدال آوران معلول از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×