روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " قرعه خوبی نصیب پرسپولیس شد از منبع ارتش سرخ. "

قرعه خوبی نصیب پرسپولیس شد

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قرعه پرسپولیس قرعه خوبی بود و اگر بتواند به سلامت از این مرحله بیرون بیاید می تواند در بازی نیمه نهایی و با داشتن میزبانی به قهرمانی در این مسابقات نزدیک تر شود.  ادموند بزیک بعد از مشخص شدن قرعه پرسپولیس در

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قرعه پرسپولیس قرعه خوبی بود و اگر بتواند به سلامت از این مرحله بیرون بیاید می تواند در بازی نیمه نهایی و با داشتن میزبانی به قهرمانی در این مسابقات نزدیک تر شود. ادموند بزیک بعد از مشخص شدن قرعه پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت: جام حذفی جام شگفتی هاست و فکر می کنم نمی توان هیچ تیمی را در این مسابقات دست کم گرفت. چون تک بازی است تیم ها هر چه دارند در زمین بازی می گذارند.وی ادامه داد: جام حذفی کوتاه ترین راه برای رسیدن به آسیاست و به همین خاطر تیم ها با همه توان در این بازی ها حاضر می شوند. قرعه پرسپولیس قرعه خوبی بود و اگر بتواند به سلامت از این مرحله بیرون بیاید می تواند در بازی نیمه نهایی و با داشتن میزبانی به قهرمانی در این مسابقات نزدیک تر شود.پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: در جام حذفی تیم ها حق اشتباه ندارند و باید بهترین توان خود را به نمایش بگذارند تا بتوانند به موفقیت برسند. چون دیدارهای جام حذفی تک بازی است به همین خاطر حساسیت خیلی بالاتر است و از طرفی راه میانبر برای رسیدن به آسیا حساب می شود.بزیک که سابقه بازی در پرسپولیس و سپاهان را دارد درباره اینکه دوست دارد چه تیمی قهرمان شود اظهار داشت: اگر صادقانه بگویم دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " قرعه خوبی نصیب پرسپولیس شد از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×