روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " داور در مجموع روز سختی نداشت از منبع ارتش سرخ. "

داور در مجموع روز سختی نداشت

داور بین المللی اسبق فوتبال ایران گفت: در بازی پرسپولیس و گل گهر پنالتی روی علیپور رخ نداد. سعید مظفری زاده در گفت وگویی در مورد نحوه قضاوت اشکان خورشیدی در بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان اظهار داشت: تیم داوری این مسابقه روز سختی را نداشتند. بازی ت

داور بین المللی اسبق فوتبال ایران گفت: در بازی پرسپولیس و گل گهر پنالتی روی علیپور رخ نداد. سعید مظفری زاده در گفت وگویی در مورد نحوه قضاوت اشکان خورشیدی در بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان اظهار داشت: تیم داوری این مسابقه روز سختی را نداشتند. بازی تا دقایق پایانی تعادل داشت و صحنه خاصی رخ نداد اما از دقیقه 84 به بعد بازی رو به هیجان و جنجال رفت.وی افزود: داور در دقیقه 85 بهنام برزای بازیکن گل گهر که کمی عصبی به نظر می رسد را با کارت زرد جریمه کرد. داور همچنین محمد انصاری از پرسپولیس را به خاطر تأخیر در شروع بازی با کارت زرد جریمه کرد. در دقیقه 93 هم علیپور در محوطه جریمه گل گهر تعادلش را از دست داد که با وجود اینکه مدافع گل گهر دستش با بدن علیپور تماس داشت اما نیروی برای سرنگونی او وارد نکرد و دستور داور برای ادامه بازی درست بود زیرا علیپور بدون خطا تعادلش را از دست داده بود.داور بین المللی اسبق فوتبال ایران با اشاره به درگیری بازیکنان در دقیقه 93 گفت: اشکان خورشیدی در این دقیقه به خوبی و به درستی جنجال بازیکنان که با هم درگیر شده بودند را مدیریت کرد و هر سه کارتی که به بازیکنان خاطی یعنی شجاع خلیل زاده، ابراهیمی و برزای در این صحنه نشان داد مطابق با قانون بود و اخراج برزای هم کاملاً درست و قانونی بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " داور در مجموع روز سختی نداشت از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×