روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " حضورم در زمین مهم نیست، قهرمانی چهارم اهمیت دارد از منبع ارتش سرخ. "

حضورم در زمین مهم نیست، قهرمانی چهارم اهمیت دارد

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تنها موضوع مهم برای همه ما این است که پرسپولیس نتیجه بگیرد و بتواند به چهارمین قهرمانی پیاپی خود برسد نه اینکه چه کسی به میدان برود. بشار رسن در گفت وگویی در خصوص برتری تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تیم سایپا،

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تنها موضوع مهم برای همه ما این است که پرسپولیس نتیجه بگیرد و بتواند به چهارمین قهرمانی پیاپی خود برسد نه اینکه چه کسی به میدان...ارتش سرخ دات كام : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تنها موضوع مهم برای همه ما این است که پرسپولیس نتیجه بگیرد و بتواند به چهارمین قهرمانی پیاپی خود برسد نه اینکه چه کسی به میدان برود.بشار رسن در گفت وگویی در خصوص برتری تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تیم سایپا، اظهار داشت: ما خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم زود هم به گل برسیم. فقط اینکه اگر قدر موقعیت های خود را می دانستیم، باید با گل های بیشتری مقابل سایپا به پیروزی می رسیدیم.وی درباره کیفیت پایین چمن ورزشگاه شهدای شهرقدس، گفت: واقعا شانس آوردیم که در این زمین کسی مصدوم نشد چون به خاطر وضعیت چمن بازی برای ما سخت شده بود.بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت مطالباتش از باشگاه، تصریح کرد: من هنوز پولی از باشگاه دریافت نکردم، ولی هفته پیش جلسه ای با محمدحسن انصاری فرد داشتم. او قول داد تا هفته آینده طلب فصل گذشته من تسویه شود.رسن در پاسخ به این سوال که کالدرون دوباره به او اعتماد کرد و در ترکیب قرارش داد، خاطرنشان کرد: همه بازیکنان زیر نظر سرمربی هستند و او تصمیم می گیرد چه کسی بازی کند. خوشحالم کالدورن به من اعتماد کرد و امیدوارم بتوانم بهترین عملکرد خود را برای تیم به نمایش بگذارم. مهم این است که پرسپولیس نتیجه بگیرد و بتواند به چهارمین قهرمانی پیاپی خود برسد. حتی اگر یک دقیقه هم به میدان بروم، با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می کنم. برچسب ها : بشار رسن گابریل کالدرون پرسپولیس perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " حضورم در زمین مهم نیست، قهرمانی چهارم اهمیت دارد از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×