روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " شانسی برای مهاجمان جوان باقی مانده؟ از منبع ارتش سرخ. "

شانسی برای مهاجمان جوان باقی مانده؟

حمید استیلی می گفت امیر روستایی بهترین آمار را در تمرینات تیم امید دارد و برایش عجیب است که چرا کالدرون از این مهاجم در بازی های پرسپولیس استفاده نمی کند اما خود استیلی در سه بازی تیم امید در تایلند و در شرایطی که تیمش به شدت با مشکل گلزنی مواجه بود

حمید استیلی می گفت امیر روستایی بهترین آمار را در تمرینات تیم امید دارد و برایش عجیب است که چرا کالدرون از این مهاجم در بازی های پرسپولیس استفاده نمی کند اما ...ارتش سرخ دات كام : حمید استیلی می گفت امیر روستایی بهترین آمار را در تمرینات تیم امید دارد و برایش عجیب است که چرا کالدرون از این مهاجم در بازی های پرسپولیس استفاده نمی کند اما خود استیلی در سه بازی تیم امید در تایلند و در شرایطی که تیمش به شدت با مشکل گلزنی مواجه بود حتی یک دقیقه هم از روستایی استفاده نکرد. بدین ترتیب مهاجم جوان پرسپولیس بدون حتی یک دقیقه بازی در رقابت های مقدماتی المپیک از این تورنمنت خداحافظی کرد و با توجه به سن و سالش دیگر نمی تواند در هیچ تورنمنتی برای تیم زیر 23 سال بازی کند!بازی نکردن روستایی در تیم امید جدا از اینکه به این تیم ضرر زد برای او لطمه بزرگی به همراه داشت چرا که در بدو ورود یحیی گل محمدی، روستایی می توانست در تایلند خودنمایی کرده و در بازگشت به تمرینات پرسپولیس برای حضور در مسابقات شانس پیدا کند.این مسابقات از آنجایی برای روستایی اهمیت داشت که طبق شایعات این بازیکن هم در لیست مازاد کالدرون قرار داشت اما در پرسپولیس ماندنی شد و حالا برای نیم فصل دوم شاید جنگ سختی حتی برای رسیدن به نیمکت تیمش داشته باشد.در نیم فصل اول پرسپولیس جدا از علی علیپور، در ابتدای فصل پنج مهاجم جوان داشت که بعد از کنار گذاشتن سعید کریمی و محمدامین اسدی دو بازیکن به نام های مهدی عبدی و امیر روستایی شانس حضور در ترکیب اصلی را پیدا کردند. در میانه راه هم آریا برزگر از تیم جوانان ایران با کلی سر و صدا به پرسپولیس پیوست اما کالدرون به جای استفاده از این مهاجمان جوان، وقتی تیمش را شناخت از وحید امیری که اصالتاً یک هافبک کناری است در خط حمله سود برد.در عین حال روستایی بعد از عبدی قرار گرفت و حتی به لیست بازی های پرسپولیس هم نمی رسید به طوری که بعد از حضور در دو بازی ابتدای فصل فقط یک بار به عنوان بازیکن ذخیره در بوشهر مقابل شاهین به میدان رفت.با آمدن یحیی جوان های پرسپولیس امیدوار شدند که شرایط برای آنها تغییر کند کما اینکه دیروز سایت رسمی باشگاه پرسپولیس طی مطلبی کوتاه به این موضوع اشاره کرد که بعد از حضور گل محمدی در پرسپولیس آریا برزگر امیدوار شده که یحیی نیم نگاهی هم به او بیندازد. در عین حال مهدی عبدی هم همچنان در بازی های دوستانه گل می زند و امیر روستایی در بازگشت به تمرینات حتماً انگیزه فراوانی خواهد داشت تا توانایی هایش را به سرمربی جدید پرپسولیس نشان دهد.با این وجود و با در نظر گرفتن این ویژگی مثبت که یحیی به جوان ها میدان خواهد داد خرید اوساگونا و جذب احتمالی آنتونی استوکس می تواند آرزوهای دوباره احیا شده مهاجمان جوان پرسپولیس را نقش بر آب کند چرا که بعید است حتی مربی جوانگرایی مثل یحیی مهاجمان چند صد هزار دلاری را بیرون نگه داشته و به جوان هایی مثل عبدی، برزگر و روستایی میدان دهد.با این حساب و با در نظر گرفتن اینکه خط حمله پرسپولیس در زمستان تجهیز شده و خواهد شد، این بازیکنان همچنان باید برای رفتن به لیست بازی ها بجنگند و منتظر اتفاقات باشند تا از اندک شانس هایشان استفاده کرده و در شرایط بحرانی خودی نشان دهند. برچسب ها : پرسپولیس مهاجم پرسپولیس امیر روستایی perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " شانسی برای مهاجمان جوان باقی مانده؟ از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×