روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " دوست داشتم کالدرون بماند؛ اوساگونا کار سختی دارد از منبع ارتش سرخ. "

دوست داشتم کالدرون بماند؛ اوساگونا کار سختی دارد

مهاجم سابق پرسپولیس گفت: خداداد عزیزی از من خیلی حمایت کرد، گل محمدی هم باید پشت اوساگونا بایستد تا او موفق شود. اشپیتیم آرفی در ارتباط با وضعیت پیش روی پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ برتر با حضور یحیی گل محمدی روی نیمکت این تیم اظهار داشت: دوست داشتم

مهاجم سابق پرسپولیس گفت: خداداد عزیزی از من خیلی حمایت کرد، گل محمدی هم باید پشت اوساگونا بایستد تا او موفق شود.اشپیتیم آرفی در ارتباط با وضعیت پیش روی پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ برتر با حضور یحیی گل محمدی روی نیمکت این تیم اظهار داشت: دوست داشتم کالدرون می ماند، او پرسپولیس را در پایان نیم فصل اول به صدر جدول رسانده بود. به نظرم گل محمدی کار سختی دارد، چون پرسپولیسی که سه فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شده و به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده، انتظارات را بالا برده است.وی در ادامه در خصوص شرایطی که در آن گل محمدی به پرسپولیس آمد تصریح کرد: موضوع دیگر وضعیتی است که در آن گل محمدی به پرسپولیس آمده و حرف و حدیث های زیادی دارد. برخی می گویند تیم فوتبال شهر خودرو نمی خواسته گل محمدی را از دست بدهد و مجبور شده است که یحیی را به پرسپولیس بدهد. من هم فکر می کنم شهرخودرو نمی خواست گل محمدی از این تیم برود، چون بالاخره یک باشگاه برای آینده اش برنامه ریزی بلندمدت دارد و آنها روی یحیی حساب کرده بودند.مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا کریستین اوساگونا، مهاجم جدید پرسپولیس می تواند در این تیم موفق باشد یا خیر، افزود: اوساگونا کار سختی در پرسپولیس خواهد داشت، چون هر بازیکن خارجی که به فوتبال ایران می آید به دلیل اینکه با فوتبال اینجا آشنایی کامل ندارد و نمی تواند از نظر زبانی هم با بازیکنان ارتباط برقرار کند، کارش سخت است.آرفی در پایان در مورد مقایسه شرایط خودش در فوتبال ایران با اوساگونا خاطرنشان کرد: در مورد اوساگونا تجربه حضور در ذوب آهن به او کمک خواهد کرد، اما بازی کردن در پرسپولیس سخت تر است. من زمانی که به فوتبال ایران آمدم در تیم پیام مشهد حضور داشتم و خداداد عزیزی از من خیلی حمایت کرد، گل محمدی هم باید پشت اوساگونا بایستد تا او موفق شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " دوست داشتم کالدرون بماند؛ اوساگونا کار سختی دارد از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×