روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " خیال باشگاه راحت شد؛ پرونده های فیفا زمانبر است از منبع ارتش سرخ. "

خیال باشگاه راحت شد؛ پرونده های فیفا زمانبر است

باشگاه پرسپولیس هیچگونه مشکلی برای حضور در مسابقات بین المللی نظیر لیگ قهرمانان آسیا ندارد. کمیته مسابقات لیگ قهرمانان 2020 آسیا کلیه مدارک تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان 2020 آسیا را پذیرفته است. این کمیته که برای پرونده های پیچی

باشگاه پرسپولیس هیچگونه مشکلی برای حضور در مسابقات بین المللی نظیر لیگ قهرمانان آسیا ندارد.کمیته مسابقات لیگ قهرمانان 2020 آسیا کلیه مدارک تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان 2020 آسیا را پذیرفته است. این کمیته که برای پرونده های پیچیده پرسپولیس در کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا حساس شده بود پس از گرفتن استعلام های مربوطه مجوز این باشگاه را برای حضور در مسابقات آسیایی صادر کرد.از قرار معلوم تمام پرونده های حقوقی پرسپولیس در فیفا جاری است و هیچ کدام منجر به صدور حکم جدید مبنی بر پرداخت جریمه و محرومیت احتمالی نشده است. AFC نیز با توجه به همین موضوع مانعی برای سرخ ها قائل نیست.شایان ذکر است باشگاه پرسپولیس با توجه به عدم تعهد به قراردادهای خود با برانکو ایوانکوویچ، زلاتکو ایوانکوویچ، ایگور پانادیچ، مارکو استیلینوویچ و ماریو بودمیر و نیلسون کوره آ پرونده هایی را در فیفا دارد که هیچ یک تا کنون حکم اولیه نیز دریافت نکرده اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " خیال باشگاه راحت شد؛ پرونده های فیفا زمانبر است از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×