روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " دیرباز در ورزشگاه/ بدل بهداد همه را به اشتباه انداخت از منبع ارتش سرخ. "

دیرباز در ورزشگاه/ بدل بهداد همه را به اشتباه انداخت

 بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در ورزشگاه آزادی حاضر شد تا بازی پرسپولیس و ماشین سازی را ببیند. در حدود 40 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حاضر هستند و منتظر بازی تیم های پرسپولیس و ماشین سازی تبریز هستند. * کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تل

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در ورزشگاه آزادی حاضر شد تا بازی پرسپولیس و ماشین سازی را ببیند.در حدود 40 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حاضر هستند و منتظر بازی تیم های پرسپولیس و ماشین سازی تبریز هستند.* کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در ورزشگاه آزادی حاضر شد و هواداران پرسپولیس با شعار «مجید سوزوکی» از او استقبال کردند.* فردی که شباهت زیادی به بهداد سلیمی وزنه بردار کشورمان دارد در ورزشگاه حضور پیدا کرد و هواداران به خیال اینکه او بهداد سلیمی است، به تشویق او پرداختند اما بعداً متوجه اشتباه خود شدند.* حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در استادیوم آزادی حضور پیدا کرد.* ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حاضر شد.* داوران بازی در ورزشگاه حاضر شدند و به بازی در چمن و دروازه ها پرداختند.* در ورزشگاه یاد و خاطره مجتبی زارعی هوادار فقید باشگاه پرسپولیس که در بازی با سپاهان از دنیا رفته بود گرامی داشته شد.*مهدی محمدنبی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در استادیوم آزادی حضور پیدا کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " دیرباز در ورزشگاه/ بدل بهداد همه را به اشتباه انداخت از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×