روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " خوش و بش برانکو و مهاجری در کنار زمین از منبع ارتش سرخ. "

خوش و بش برانکو و مهاجری در کنار زمین

 سرمربیان تیم های پرسپولیس و ماشین سازی قبل از آغاز بازی با یکدیگر خوش و بش گرمی داشتند. جمعیتی بالغ بر 55 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حاضر شدند تا دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی را تماشا کنند. * مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس

سرمربیان تیم های پرسپولیس و ماشین سازی قبل از آغاز بازی با یکدیگر خوش و بش گرمی داشتند.جمعیتی بالغ بر 55 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حاضر شدند تا دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی را تماشا کنند.* مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد و در کنار کامبیز دیرباز به تماشای بازی نشست.* پیش از آغاز بازی از حسین عسگری و برخی از پیشکسوتان داوری تقدیر به عمل آمد.* برانکو و رضا مهاجری قبل از آغاز بازی با یکدیگر خوش و بش گرمی کردند.* تعداد معدودی از هواداران تیم ماشین سازی در قسمت جایگاه شماره 8 مستقر بودند.* سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس امروز با لباسی به زمین آمد که عکس یکی از شهدای کشورمان روی آن نقش بسته بود.* برانکو سرمربی تیم پرسپولیس قبل از آغاز بازی به سمت نیمکت تیم ماشین سازی رفت و با کلیه بازیکنان و نیمکت نشینان این تیم خوش و بش کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " خوش و بش برانکو و مهاجری در کنار زمین از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×