روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " حضور بیرانوند در ورزشگاه و عصبانیت برانکو از منبع ارتش سرخ. "

حضور بیرانوند در ورزشگاه و عصبانیت برانکو

 دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس در نیمه دوم در کنار بازیگر سینمای کشورمان حاضر شد و به تماشای بازی پرداخت. جمعیتی بالغ بر 60 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند و به تماشای بازی پرسپولیس و ماشین سازی نشسته اند. * یک هوادار در اواسط نیمه

دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس در نیمه دوم در کنار بازیگر سینمای کشورمان حاضر شد و به تماشای بازی پرداخت.جمعیتی بالغ بر 60 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند و به تماشای بازی پرسپولیس و ماشین سازی نشسته اند.* یک هوادار در اواسط نیمه اول به کنار زمین آمد و رضا مهاجری سرمربی ماشین سازی را در آغوش گرفت.* هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد.* زمانی که داور بازی سوت بازی نیمه اول را به صدا درآورد هواداران پرسپولیس به شدت علیه او شعار دادند.* از آنجایی که تیم سپاهان از پدیده گل خورد هواداران تیم پرسپولیس به شدت به شادمانی پرداختند.* کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بین دو نیمه به جایگاه ویژه برده شد.* برانکو از عملکرد شاگردانش بسیار ناراحت بود و پس از به صدا درآمد سوت پایانی نیمه اول بدون صحبت با کسی به سرعت راهی رختکن شد.* علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس که در این بازی محروم است در بین دو نیمه به جایگاه ویژه آمد تا به تماشای بازی بنشیند.* برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار برای هواداران روی هر سکو چند مأمور اورژانس حاضر بود.* ابوالفضل روغنی عضو سابق هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " حضور بیرانوند در ورزشگاه و عصبانیت برانکو از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×