روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " هیجان روی سکوها و دلقک بازی کنعانی زادگان! از منبع ارتش سرخ. "

هیجان روی سکوها و دلقک بازی کنعانی زادگان!

 نیمه دوم دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی تبریز در اوج استرس و هیجان برگزار شد. نیمه دوم دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی تبریز جدا از اینکه با حواشی زیادی همراه بود در اوج هیجان و استرس روی سکو ها و داخل میدان، برگزار شد. * با شرو

نیمه دوم دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی تبریز جدا از اینکه با حواشی زیادی همراه بود در اوج هیجان و استرس روی سکو ها و داخل میدان، برگزار شد.* با شروع نیمه دوم هواداران پرسپولیس با تشویق شدید تیم محبوب شان خواهان گلزنی شاگردان برانکو بودند که این مسئله باعث شده بود بازیکنان پرسپولیس در برخی از دقایق بازی به خاطر استرس زیاد حتی نتوانند یک پاس ساده بدهند.* هواداران پرسپولیس در نیمه دوم بارها علیه داور بازی شعارهای تندی دادند.* بعد از اینکه بودیمیر یک موقعیت مسلم گلزنی را در محوطه جریمه ماشین سازی از دست داد با اعتراض شدید هواداران این تیم مواجه شد.* دقایقی بعد از گلزنی پرسپولیس محمدحسین کنعانی زادگان در زمین پرسپولیس به زمین افتاد و به شدت دور خود می پیچید، اما سرخپوشان بدون توجه به این مسئله به بازی ادامه دادند. در این لحظه پرسپولیس می رفت که به گل هم برسد تا اینکه کنعانی زادگان از زمین بلند شده و به سمت دروازه تیم خودشان دوید، این حرکت او خنده تماشاگران را در پی داشت!* در اواخر بازی تعداد مأموران نیروی انتظامی در اطراف زمین چندبرابر شد تا امنیت کامل در ورزشگاه حاکم شود.* در پایان بازی تعدادی از تماشاگران در جایگاه کنار جایگاه خبرنگاران با مأموران نیروی انتظامی درگیر شدند که این قضیه خیلی زود ختم به خیر شد.* هواداران پرسپولیس در پایان بازی با ناراحتی ورزشگاه را ترک کردند و بازیکنان این تیم بعد از اعتراض به داور سریعاً راهی رختکن شدند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " هیجان روی سکوها و دلقک بازی کنعانی زادگان! از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×