روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " تشکر سروش از هواداران و درگیری روی سکو ها از منبع ارتش سرخ. "

تشکر سروش از هواداران و درگیری روی سکو ها

 در پایان بازی چند تن از هواداران پرسپولیس با ماموران برقرار کننده نظم در این مسابقه درگیر شدند. پرسپولیس و ماشین سازی در دیداری از هفته بیست و نهم لیگ برتر به تساوی یک بر یک رسیدند. * در پایان بازی بین چند تن از هواداران پرسپولیس که در ق

در پایان بازی چند تن از هواداران پرسپولیس با ماموران برقرار کننده نظم در این مسابقه درگیر شدند.پرسپولیس و ماشین سازی در دیداری از هفته بیست و نهم لیگ برتر به تساوی یک بر یک رسیدند.* در پایان بازی بین چند تن از هواداران پرسپولیس که در قسمت روبرو جایگاه خبرنگاران نشسته بودند با چند تن از ماموران برقرار کننده نظم درگیری شدیدی به وجود آمد.* بازیکنان پرسپولیس در پایان مسابقه در وسط زمین ایستادند و دقایقی به رختکن نرفتند .* هوشنگ نصیرزاده و برخی مسئولان ماشین سازی بعد از سوت پایان بازی خوشحالی کردند که این مسئله باعث اعتراض هواداران پرسپولیس شد.* سروش رفیعی به تنهایی سمت هواداران رفت و از آنها بابت حمایت از پرسپولیس تشکر کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " تشکر سروش از هواداران و درگیری روی سکو ها از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×