روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " برخی پیشکسوتان از این مساوی خوشحالند از منبع ارتش سرخ. "

برخی پیشکسوتان از این مساوی خوشحالند

 پیشکسوت پرسپولیس گفت: یک سری پیشکسوتان پرسپولیس از مساوی مقابل ماشین سازی خوشحالند! مهرداد میناوند بعد از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز در جمع خبرنگاران در مورد اینکه پرسپولیس داشت قهرمانی را از دست می داد گفت: قرار نیست

پیشکسوت پرسپولیس گفت: یک سری پیشکسوتان پرسپولیس از مساوی مقابل ماشین سازی خوشحالند!مهرداد میناوند بعد از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز در جمع خبرنگاران در مورد اینکه پرسپولیس داشت قهرمانی را از دست می داد گفت: قرار نیست همه بایستند که همه ماچ ماچ کنند و ما قهرمان شویم شما استقلالی هستید این سوال را می پرسید اما بازیکنان ماشین سازی خودشان را به زمین می انداختند تا وقت تلف کنند. این فوتبال نیست. حریف روی یک اتفاق گل خورد و بعد عقب رفت و دفاع کرد. به بازیکنان خسته نباشید می گویم انگار دروازه حریف طلسم شده بود. وی افزود: نباید حریفان را دستکم بگیریم تیم تارتار هم تیم بسیار خوبی است و قسمت این بود که در بازی آخر قهرمان شویم. من فوتبالی ام نباید احساسی حرف بزنم اما مطمئنم که در بازی آخر پرسپولیس قهرمان می شود. میناوند در مورد درگیری با پیشکسوتان پرسپولیس گفت: من مخلص همه پیشکسوتان پرسپولیس هم هستم ولی واقعیت این است که برخی از پیشکسوتان از این مساوی خوشحال هستند. من خودم را یک هوادار می دانم و ادعایی ندارم و در پرسپولیس آنقدر پیشکسوت و بزرگ هست که من ادعایی نداشته باشم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " برخی پیشکسوتان از این مساوی خوشحالند از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×