روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " طلب بشار رسن از پرسپولیس چه قدر است؟ از منبع ارتش سرخ. "

طلب بشار رسن از پرسپولیس چه قدر است؟

ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس، حدود 40 درصد از قراردادش را هنوز دریافت نکرده است. بشار رسن، ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس که از ابتدای لیگ شانزدهم در این تیم حضور داشت، چند ماه مانده به اتمام قرارداد، توافق نامه 2 سال دیگر قراردادش

ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس، حدود 40 درصد از قراردادش را هنوز دریافت نکرده است. بشار رسن، ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس که از ابتدای لیگ شانزدهم در این ...ارتش سرخ دات كام : ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس، حدود 40 درصد از قراردادش را هنوز دریافت نکرده است.بشار رسن، ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس که از ابتدای لیگ شانزدهم در این تیم حضور داشت، چند ماه مانده به اتمام قرارداد، توافق نامه 2 سال دیگر قراردادش را با سرخ ها تمدید کرد تا احتمال رود او تا پایان لیگ بیستم در جمع قرمز های تهران حضور خواهد داشت، اما اگر باقی مانده قرارداد امسال خود را دریافت نکند، از جمع شاگردان برانکو جدا خواهد شد.هافبک شماره پنج تیم پرسپولیس که پیشنهادات زیادی داشت، اما اسفندماه 1397 توافق نامه 2 ساله ای را امضا کرد تا حضورش قطعی باشد، اما این موضوع منوط به این است که حدود 40 درصد از قرارداد باقی مانده خود را دریافت کند. رسن 23 ساله که توانایی بازی در پست های هافبک راست، چپ و هجومی را دارد در نیم فصل اول نقش پررنگی در موفقیت های پرسپولیس داشت و در نیم فصل دوم نیز خوب بازی کرد، 40 درصد از قراردادش را هنوز دریافت نکرده که این موضوع سبب دلخوری او شده است.گفتنی است، رسن هرچند پیشنهادات زیادی دارد اما اولویت او پرسپولیس و امیدوارست تا مشکلات مالی اش حل شود.ستاره عراقی سرخپوشان که دچار مصدومیت از ناحیه کتف شده بود، دیروز (سه شنبه) عمل کرد و بین 2 تا 3 ماه دور از مستطیل سبز است. برچسب ها : پرسپولیس بشار رسن

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " طلب بشار رسن از پرسپولیس چه قدر است؟ از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×