روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " مذاکره با طارمی پس از بازگشت کاروان تیم ملی از منبع ارتش سرخ. "

مذاکره با طارمی پس از بازگشت کاروان تیم ملی

با بازگشت کاروان تیم ملی فوتبال ایران از کره جنوبی، باشگاه پرسپولیس با مهاجم سابقش مذاکره می کند. بعد از اینکه برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به مسئولان این باشگاه اعلام کرد که خواهان جذب مهدی طارمی است یک بار دیگر بحث حضور

با بازگشت کاروان تیم ملی فوتبال ایران از کره جنوبی، باشگاه پرسپولیس با مهاجم سابقش مذاکره می کند. بعد از اینکه برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به...ارتش سرخ دات كام : با بازگشت کاروان تیم ملی فوتبال ایران از کره جنوبی، باشگاه پرسپولیس با مهاجم سابقش مذاکره می کند.بعد از اینکه برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به مسئولان این باشگاه اعلام کرد که خواهان جذب مهدی طارمی است یک بار دیگر بحث حضور این بازیکن در تیم قهرمان 3 فصل اخیر فوتبال کشورمان مطرح شد.طارمی که همراه با تیم ملی فوتبال کشورمان به کره جنوبی رفته بود امروز به کشور برمی گردد تا وضعیت او برای فصل آینده مشخص شود.مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند بعد از ورود مهدی طارمی به ایران مذاکره با او برای حضور در پرسپولیس را آغاز کنند. برچسب ها : پرسپولیس مهدی طارمی برانکو ایوانکوویچ تیم ملی persepolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " مذاکره با طارمی پس از بازگشت کاروان تیم ملی از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×