روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " مشکلی برای بازگشت برانکو به ایران وجود ندارد از منبع ارتش سرخ. "

مشکلی برای بازگشت برانکو به ایران وجود ندارد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه نهایت تلاش خود را برای بازگشت برانکو انجام داد. ایرج عرب در مورد آخرین وضعیت بازگشت برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس گفت: روز گذشته نامه ای را به برانکو و وکیلش ارسال کردیم مبنی بر اینکه طلب فصل گذشته شان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه نهایت تلاش خود را برای بازگشت برانکو انجام داد. ایرج عرب در مورد آخرین وضعیت بازگشت برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس گفت: رو...ارتش سرخ دات كام : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه نهایت تلاش خود را برای بازگشت برانکو انجام داد.ایرج عرب در مورد آخرین وضعیت بازگشت برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس گفت: روز گذشته نامه ای را به برانکو و وکیلش ارسال کردیم مبنی بر اینکه طلب فصل گذشته شان و حتی پیش قرارداد فصل پیش روی ایشان آماده است و خواستار شماره حساب شدیم. وکیل برانکو جواب نامه ما را داد و شماره حسابی را برای ما فرستاد تا هر چه سریع تر برای پرداخت طلب برانکو اقدام کنیم.وی افزود: بعد از این موضوع مصاحبه ای از قول برانکو در یکی از سایت های کرواسی منتشر شد که او قصد ترک فوتبال ایران را دارد. بعد از مطرح شدن این خبر تماسی با برانکو داشتیم و او گفت این مصاحبه را قبل از ارسال نامه باشگاه انجام داده بود و البته به آن شکل هم صحبت نکرده بود. از این رو نگرانی بابت بازگشت برانکو وجود ندارد. او زمانی را برای پرداخت طلبش برای باشگاه در نظر گرفته بود که با تلاش شبانه روزی که داشتیم توانستیم این پول را فراهم کنیم تا مشکلی برای بازگشت سرمربی تیم وجود نداشته باشد.عرب، اظهار داشت: در حالی که ما در تلاش برای فراهم کردن پول برانکو بودیم و این اتفاق هم رخ داد حواشی زیادی را برای ما بوجود آمد. هواداران اطمینان داشته باشند که باشگاه از هیچ کوششی برای ادامه کار با برانکو دریغ نکرده و مشکلی هم از این بابت وجود ندارد. برچسب ها : پرسپولیس ایرج عرب برانکو perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " مشکلی برای بازگشت برانکو به ایران وجود ندارد از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×