روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " برانکو همیشه خوش قول بوده و در پرسپولیس می ماند از منبع ارتش سرخ. "

برانکو همیشه خوش قول بوده و در پرسپولیس می ماند

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو همیشه خوش قول بوده و او مربی ما خواهد ماند. با توجه به این موضوع حتی روی گزینه های دیگر فکر هم نمی کنیم. رغبتی روز چهارشنبه در گفت و گویی، با اشاره به شرایط قرارداد برانکو ایوانکوویچ و ابهام د

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو همیشه خوش قول بوده و او مربی ما خواهد ماند. با توجه به این موضوع حتی روی گزینه های دیگر فکر هم نمی کنیم. رغبتی روز ...ارتش سرخ دات كام : عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو همیشه خوش قول بوده و او مربی ما خواهد ماند. با توجه به این موضوع حتی روی گزینه های دیگر فکر هم نمی کنیم.رغبتی روز چهارشنبه در گفت و گویی، با اشاره به شرایط قرارداد برانکو ایوانکوویچ و ابهام در ماندن او گفت: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و طلبش حاضر است و مشکلی بابت این موضوع وجود ندارد.وی افزود: رقم ها محرمانه است اما درخواست کامل به برانکو دادیم و او می تواند روز دوشنبه به هر طریقی به باشگاه مراجعه و مطالباتش را پرداخت کند.عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: نه تنها پول این فصل، بلکه پیش پرداخت فصل آینده برانکو هم آماده است.وی در پاسخ به این پرسش که آیا برانکو می تواند از پرسپولیس جدا شود، گفت: او با باشگاه قرارداد دارد. ما دو بار هم با این مربی جلسه گذاشتیم و از برانکو حتی برنامه طولانی مدت خواستیم. با تجربه ای که از خوش قولی های قبلی برانکو سراغ داریم، او بازخواهد گشت.وی تاکید کرد: باشگاه با برانکو قرارداد دارد و به جز او هم گزینه ای ندارد. برانکو گزینه اول و آخر ما است و اصلاً روی گزینه دیگر فکر هم نمی کند. برانکو همیشه خوش قول بوده و طبق قولی که داده منتظر بازگشت او هستیم. برچسب ها : پرسپولیس علی رغبتی برانکو هیأت مدیره پرسپولیس

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " برانکو همیشه خوش قول بوده و در پرسپولیس می ماند از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×