روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " عرب فقط نصف طلب برانکو را آماده کرده است؟/ نمی توانی برو! از منبع ارتش سرخ. "

عرب فقط نصف طلب برانکو را آماده کرده است؟/ نمی توانی برو!

بازگشت یا عدم بازگشت برانکو به پرسپولیس، کماکان مهمترین نگرانی اینروزهای هواداران قهرمان لیگ است. اگر چه برانکو مصاحبه دیروز خود درباره عدم بازگشت به ایران را رد کرده و امروز هم ایرج عرب  و علی رغبتی هم در صحبتهایشان با امیدواری درباره بازگشت

بازگشت یا عدم بازگشت برانکو به پرسپولیس، کماکان مهمترین نگرانی اینروزهای هواداران قهرمان لیگ است.اگر چه برانکو مصاحبه دیروز خود درباره عدم بازگشت به ایران را رد کرده و امروز هم ایرج عرب و علی رغبتی هم در صحبتهایشان با امیدواری درباره بازگشت برانکو صحبت کرده‎اند اما خبری که دیروز روی خروجی یک خبرگزاری قرار گرفت ماجرا را کمی پیچیده کرده.این خبرگذاری در خبری که ساعت 12:09 دیروز منتشر کرده، مدعی شده که از طلب برانکو، فقط 600 هزار یورو آماده شده. حتما در جریان هستید که پرسپولیس یک میلیون یورو به برانکو بدهکار است و اگر قرار باشد با او به صورت کامل تسویه حساب نکند، شاید برانکو راضی به بازگشت نشود.این موضوعی است که یک روزنامه ورزشی هم در گزارشش به آن اشاره کرده و نوشته:" عرب که در مصاحبه ی سه شنبه اش با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ادعا کرده بود تمام این یک میلیون و صد و هشتاد هزار یورو به علاوه ی پیش پرداخت فصل آینده ی برانکو به او پرداخت شده، تنها 600 هزار یورو از این مبلغ را جور کرده. چیزی که با شرط و شروط برانکو در مورد تسویه حساب همخوانی ندارد و می تواند جدایی قطعی او را رقم بزند اما انگار برای مدیرعامل باشگاه بی اهمیت است. اتفاقا برای او شاید بهتر همین باشد که برانکو از رفتن بگوید یا حتی برود و بعد آقای مدیرعامل همه جا جار بزند که ما پولش را دادیم و نیامد. حال آنکه تا این لحظه هیچ پولی پرداخت نشده و آن 600 هزار یورو را هم آماده کرده اند تا به قول عرب وقتی برانکو برگشت، نقدی پرداخت کنند."

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " عرب فقط نصف طلب برانکو را آماده کرده است؟/ نمی توانی برو! از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×