روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " امیری به بازی مقابل سایپا خواهد رسید از منبع ارتش سرخ. "

امیری به بازی مقابل سایپا خواهد رسید

مصدومیت هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران جدی نیست و می تواند مقابل سایپا بازی کند. تورنمنت جام شهدا درحالی 2 مرداد در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار می شود که طبق برنامه در نخستین بازی، ماشین سازی تبریز به مصاف فولاد می رود و پرسپولیس و سای

مصدومیت هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران جدی نیست و می تواند مقابل سایپا بازی کند. تورنمنت جام شهدا درحالی 2 مرداد در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار می شود که طبق...ارتش سرخ دات كام : مصدومیت هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران جدی نیست و می تواند مقابل سایپا بازی کند.تورنمنت جام شهدا درحالی 2 مرداد در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار می شود که طبق برنامه در نخستین بازی، ماشین سازی تبریز به مصاف فولاد می رود و پرسپولیس و سایپا رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.سرخپوشان برای این مسابقات که بازی های تدارکاتی خوبی محسوب می شوند، محمد انصاری و سیامک نعمتی را در اختیار ندارند و وضعیت سید جلال حسینی و ماهینی مبهم است، اما مصدومیت وحید امیری، هافبک ملی پوش پرسپولیس جدی نیست و می تواند مقابل سایپا بازی کند.گفته می شد او در فوتبال درون تیمی در ترکیه مصدوم شده، اما جدی نیست و می تواند در تمرینات و بازی های دوستانه حضور یابد. البته به احتمال زیاد کالدرون در این رقابت ها ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه را در ترکیب قرار می دهد تا شناخت کافی از بازیکنانش پیدا کند.خبر دیگر اینکه پرسپولیسی ها به دنبال جذب مهاجم خارجی هستند و پس از منتفی شدن حضور هاسکیچ و ... گفته می شود، فرانکو دی سانتو آرژانتینی که سابقه بازی در چلسی انگلیس، ویگان، شالکه، وردربرمن و رایو وایکانو را دارد گزینه جدید پرسپولیسی ها است.این مهاجم 30 ساله اکنون بدون تیم است و هموطن کالدرون محسوب می شود، اما ارزش 2 میلیون یورویی در سایت ترانسفرمارکت و قیمت بالای او شاید سبب شود تا پرسپولیسی ها از خرید او صرف نظر کنند. دی سانتو در سال 2012 تا 2013 برای تیم ملی کشورش هم بازی کرده و از افتخارات او می توان به قهرمانی های جام حذفی همراه با چلسی و ویگان اشاره کرد.کالدرون مُصِر است تا پرسپولیسی ها این بازیکن را جذب کنند، اما قیمت او گران است و سرخپوشان برای جذب مهاجم قیمتی تا 500 هزار دلار را در نظر گفته اند. برچسب ها : پرسپولیس کالدرون وحید امیری سایپا persepolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " امیری به بازی مقابل سایپا خواهد رسید از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×