روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " درباره طارمی، گزینه فعلا سایلنت/ تا سه نشه بازی نشه؟ از منبع ارتش سرخ. "

درباره طارمی، گزینه فعلا سایلنت/ تا سه نشه بازی نشه؟

تیری در تاریکی. حکایت طارمی هم همین است. شایعه کرده اند طارمی آخر هفته به پرسپولیس می آید. شایعه ای که فقط در فضای مجازی پخش شده است. طارمی حدود  بیست روز قبل به باشگاه  اعلام کرد مقصد من اروپا است. بعد از آن به قطر رفت و هفته بعد هم قرار است به ا

تیری در تاریکی. حکایت طارمی هم همین است. شایعه کرده اند طارمی آخر هفته به پرسپولیس می آید. شایعه ای که فقط در فضای مجازی پخش شده است. طارمی حدود بیست روز قبل به باشگاه اعلام کرد مقصد من اروپا است. بعد از آن به قطر رفت و هفته بعد هم قرار است به اروپا برود. طی این روزها هم هیچ مذاکره ای بین او و باشگاه انجام نشده اما با این وجود مسوولان باشگاه قید او را نزده و او را گرینه سایلنت می نامند؛ یعنی فعلا جواب نمی دهد اما همچنان مدنظر باشگاه است. آنها امیدوارند طارمی منصرف شده و به اروپا نرود. طارمی در دو تابستان دیگر مقصدش اروپا بود اما در نهایت و در پی فعل و انفعالات عجیب در پرسپولیس ماند. او بارها تصمیمات غیر منتظره و خلاف برنامه اش گرفته است. آیا تا سه نشه بازی نشه؟ از نگاه ما و طبق گفته مقام ارشد باشگاه فعلا هیچ مذاکره جدیدی در کار نبوده. تا روزهای دیگر چه پیش آید و یار چه خواهد!*حسین قدوسی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " درباره طارمی، گزینه فعلا سایلنت/ تا سه نشه بازی نشه؟ از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×