روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " پیام صادقیان؛ عامل مشترک سربلندی برانکو و کی روش از منبع ارتش سرخ. "

پیام صادقیان؛ عامل مشترک سربلندی برانکو و کی روش

برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش قطعا اختلافات بسیار شدیدی با هم داشتند که در این میان گاهی مربی پرتغالی مقصر بود و گاهی هم مرد کروات. با وجود این، هر دوی آنها جزو حرفه ای ترین مربیانی بودند که طی این سال ها وارد فوتبال ایران شده اند. می توان لیست

برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش قطعا اختلافات بسیار شدیدی با هم داشتند که در این میان گاهی مربی پرتغالی مقصر بود و گاهی هم مرد کروات. با وجود این، هر دوی آنها جزو حرفه ای ترین مربیانی بودند که طی این سال ها وارد فوتبال ایران شده اند. می توان لیست بلندبالایی نوشت از وجوه اشتراک این دو دشمن خونی؛ تشابه هایی مثل اینکه هر دوی آنها به شدت شیفته کار بودند و برای مسئولیتی که داشتند خیلی جدی وقت می گذاشتند. یک شباهت مهم دیگر این دو اما مقابله آنها با بازیکن سالاری بود. نه کی روش و نه برانکو، هیچ کدام حاضر نبودند وقت شان را برای استعدادهای بی دقت و سر به هوا حرام کنند. در این میان از آنجا که برانکو مربی باشگاهی بود و تمرینات و مسابقات بیشتری را در ایران پشت سر می گذاشت، طبعا لیست بلندتری از قربانیان انضباط گرایی او وجود دارد؛ از محمد عباس زاده و رامین رضاییان تا محسن مسلمان. کی روش هم دو قربانی بسیار سرشناس دارد که شاید اسم شان حالا حالاها فراموش نشود. این دو نفر مهدی رحمتی و هادی عقیلی هستند که این دومی تا همین اواخر همچنان در حال توضیح دادن چون و چرای حذفش از تیم ملی است!بین مغضوبین کی روش و برانکو اما یک اسم مشترک هم به چشم می خورد؛ پیام صادقیان! اوج فوتبال پیام، لیگ سیزدهم در پرسپولیس بود. آن زمان تازه 2 سال از حضور کی روش در فوتبال ایران می گذشت و مربی پرتغالی زیرفشار شدید هواداران برای دعوت از صادقیان قرار داشت. می دانید که وقتی بازیکنی در پرسپولیس و استقلال بدرخشد و به تیم ملی دعوت نشود، مردم و رسانه ها چه فشاری در این مورد خواهند آورد؛ این همان اتفاقی بود که کی روش هم تجربه اش کرد. او اما کوتاه نیامد و جز یکی، دو بار، هرگز حساب جدی روی صادقیان باز نکرد. در همان لیگ سیزدهم صادقیان به خاطر اصرارش بر آرنج زدن، از حضور در بازی با نفت تهران محروم شد و به نوعی توقف سرخپوشان در همان بازی، قهرمانی را از این تیم گرفت. همچنین او در نخستین دقایق داربی برگشت هم با محمدرضا خلعتبری که یار خودی بود درگیری تندی پیدا کرد که اگر داور سختگیری به خرج می داد، می توانست هر دو بازیکن را اخراج کند.همان روزها حامیان کی روش برای هواداران پرسپولیس استدلال کردند که او اگر یکی از این کارها را در یک بازی مهم ملی انجام بدهد، تاوانی عظیم به فوتبال یک مملکت تحمیل خواهد شد. یک سال گذشت و برانکو سرمربی پرسپولیس شد. این بار نوبت مرد کروات بود که روی نام صادقیان خط قرمز بکشد. پیام اوایل لیگ چهاردهم 2 ماه از حضور در میادین محروم شد و پس از آن دیگر به وضعیت سابق برنگشت. برانکو در 5بازی پایانی همان فصل هدایت سرخپوشان را به دست گرفت و بسیاری بر این باور بودند که او باید به صادقیان فرصت جبران بدهد، اما پیام به نخستین مهره مازاد پروفسور تبدیل شد. صادقیان در این سال ها بارها به برانکو پیغام داد و حتی التماس کرد که به پرسپولیس برگردد، اما تلاش های او هرگز به جایی نرسید.امروز که پیام آشکارا قید فوتبال را زده و با آن حواشی زننده دنبال راه انداختن سایت پیش بینی نتایج افتاده، حتی تندروترین و کم سال ترین هواداران او هم جایی برای دفاع از این استعداد تباه شده نمی بینند. این همان روزی است که تاریخ به سود سربلندی حرفه ای ها شهادت می دهد؛ کسانی مثل برانکو و کی روش که هر قدر با هم دعوا داشتند، اما بعضی چیزها را خیلی خوب می دیدند و می فهمیدند. مقایسه کنید با حمید درخشان که صادقیان جلوی چشمش 20تا خمیازه کشید و در تیم باقی ماند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " پیام صادقیان؛ عامل مشترک سربلندی برانکو و کی روش از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×