روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا بشار رسن غایب فهرست ۱۸ نفره پرسپولیس بود؟ از منبع برترین ها. "

چرا بشار رسن غایب فهرست ۱۸ نفره پرسپولیس بود؟

دلیل عدم حضور بشار رسن در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس در بازی با پارس جنوبی مشخص شد. بشار رسن در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس بشار رسن در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس

خبرورزشی: نام بشار رسن در شرایطی در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر دیده نمی شد که این بازیکن چند هفته ای است که در تمرینات گروهی سرخپوشان شرکت می کند.رسن اگرچه از نظر بدنی شرایط خوبی دارد، اما با توجه به اینکه او عمل جراحی کتف را پشت سر گذاشته است باید از بازی درگیرانه پرهیز کند و رفته رفته در مسابقات حاضر شود.با توجه به اینکه بازی های لیگ بعد از هفته دوم دو هفته ای تعطیل خواهد شد، ممکن است کادر فنی و پزشکی پرسپولیس برای بازی با تراکتور هم بشار رسن را به تبریز نبرند تا او در شرایط بهتری در بازی های آینده تیمش به میدان برود.کالدرون کاملاً به هافبک عراقی تیمش اعتقاد دارد، اما می خواهد او را از هر نظر آماده و بدون ترس از مصدومیت در اختیار داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا بشار رسن غایب فهرست ۱۸ نفره پرسپولیس بود؟ از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×