روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تراکتور رسما از بیرانوند شکایت کرد از منبع برترین ها. "

تراکتور رسما از بیرانوند شکایت کرد

باشگاه تراکتور تبریز به طور رسمی از علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس شکایت کرد.

خبرگزاری تسنیم: پس از حاشیه های به وجود آمده در دیدار تراکتور تبریز - پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر و حرکت جنجالی علیرضا بیرانوند به سمت هواداران تیم تراکتور، باشگاه تبریزی روز گذشته به طور رسمی از این دروازه بان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.مصطفی کاراندیش، معاون حقوقی باشگاه تراکتور در گفت وگو با تسنیم در این باره اظهار داشت: ما شکایت مان را در سیستم اتوماسیون فدراسیون و سازمان لیگ ثبت کردیم و از این به بعد، تشریفات قانونی آن در فدراسیون طی خواهد شد.وی در پاسخ به این پرسش که «آیا کمیته اخلاق نیز به رفتار بیرانوند رسیدگی خواهد کرد یا خیر؟»، گفت: تشخیص این مورد در صلاحیت و صلاحدید ارکان قضایی است، اما به نظرم چون این اتفاق در داخل زمین و محیط ورزشی رخ داده است، کمیته انضباطی به آن رسیدگی خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تراکتور رسما از بیرانوند شکایت کرد از منبع برترین ها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×