روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نقل قول عجیب محمد انصاری از برانکو از منبع برترین ها. "

نقل قول عجیب محمد انصاری از برانکو

محمد انصاری مدافع پرسپولیس صحبت های جالبی درباره برانکو (سرمربی سابق پرسپولیس) مطرح کرد.

خبرورزشی: محمد انصاری مدافع پرسپولیس صحبت های جالبی درباره برانکو (سرمربی سابق پرسپولیس) مطرح کرد.محمد انصاری:* (درباره برانکو و اخبار مربوط به شرایط سخت او): شرایط این کشورها با یک باخت متزلزل می شود و شرایط خوبی که اینجا داشتند قطعا هنوز نتوانسته اند آنجا به دست بیاورند.* (درباره رابطه با برانکو که به او علاقه و به ویژه در ماه رمضان هوایش را داشته): برانکو هم از دست من حرص می خورد هم دوستم داشت. او دوست داشت من پیشرفت کنم و از هر لحاظ سعی می کردند به من کمک کنند. مربی ها همیشه می گویند قبل از اینکه سوت بزنیم کسی پا به توپ نشود اما من همیشه حرصشان می دادم. ایشان هم به من لطف داشتند. من در پرسپولیس تست دادم و برانکو مرا انتخاب کرد و اتفاق ویژه ای بود که او رقم زد. خیلی نرمال نیست که بازیکن را برای تیم بزرگی که در سطح یک کشور بازی می کند با تست انتخاب کنند و اتفاق جالبی بود و او نگاه خاصی داشت.* بچه ها هم روزه می گرفتند و ایشان سعی می کردند مراعات کنند و خیلی به عقاید ما احترام می گذاشتند. خاطره ای دارم که مربوط به چهار سال پیش است و صبر کردم ایشان برود و بعد آن را تعریف کنم. یک بار در تمرین ایشان ما را کنار کشیدند و گفتند می دانم که در دین تان برخی افراد مثل بیماران و زنان باردار و شغل های طاقت فرسا معاف از روزه هستند و به نظر من شغل شما شامل این مشاغل است.* من هم برای ایشان توضیح دادم که احکامی درباره حد ترخص وجود دارد. پنجشنبه بود و ایشان گفت فردا جمعه و متعلق به امام زمان است فردا را روزه بگیرید. من هم خیلی جا خوردم که ایشان چه شناختی از حضرت دارند و او گفت من در دین شما تحقیق کردم. از گفت او جا خوردم و دوست داشتم این را مردم بدانند. ایشان خیلی احترام می گذاشت و حضور ذهن دقیق ندارم اما یادم است که محرم با لباس مشکی کنار زمین می ایستادند.(درباره افطاری دادن برانکو در ماه رمضان): برانکو به جمعی از بچه های ایتام افطار داد.در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نقل قول عجیب محمد انصاری از برانکو از منبع برترین ها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×