روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ در دربی امکان‌پذیر است؟ از منبع برترین ها. "

اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ در دربی امکان‌پذیر است؟

تقسیم سکوهای ورزشگاه آزادی با نسبت 90 به 10 بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در شهرآورد پایتخت، بدون شک اتفاقی است که از هر نظر به برگزاری مسابقه ای جذاب و حرفه ای کمک می کند.

ایران ورزشی: تقسیم سکوهای ورزشگاه آزادی با نسبت 90 به 10 بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در شهرآورد پایتخت، بدون شک اتفاقی است که از هر نظر به برگزاری مسابقه ای جذاب و حرفه ای کمک می کند.این نتایج مثبت اما به شرطی از اجرای این قانون به جا می ماند که همه چیز برای اجرای بدون نقص آن فراهم باشد. بلیت فروشی به اصولی ترین و استانداردترین شکل خود انجام شود، ساماندهی هواداران باشگاه ها در حد و اندازه لیگ های حرفه ای دنیا باشد و پیش از هر چیز برای احترام به تقسیم سکوهای ورزشگاه ها بین دو تیم رقیب شاهد فرهنگ سازی لازم باشیم.حالا اما صرف اینکه ورزشگاه آزادی به گیت های الکترونیکی مجهز شده و فعالیت هایی در زمینه شماره دار کردن صندلی ها انجام شده است، سازمان لیگ می خواهد تصمیم خود برای حضور هواداران پرسپولیس و استقلال با نسبت 90 به 10 در ورزشگاه آزادی را عملی کند. تصمیمی که فصل گذشته هم بارها و بارها برای اجرایش پا پیش گذاشته بود اما یا با مخالفت باشگاه ها مواجه شده بود و یا مخالفت شورای تأمین.مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در مصاحبه اخیر خود به صراحت اعلام کرده که این قانون در شهرآوردی که قرار است 31 شهریور ماه برگزار شود، اجرا خواهد شد. او گفته: « قطعاً این بار قانون ۹۰ به ۱۰ درصد برای تماشاگران در دربی و بازی پرسپولیس با استقلال اجرا می شود. الکترونیکی شدن بلیت این فرصت را می دهد که قانون ۹۰ به ۱۰ عملیاتی شود.»این همان چیزی است که پیش تر حیدر بهاروند و سعید فتاحی هم به آن تأکید داشتند و مصمم بودند که در فصل نوزدهم عملی اش کنند. آنها همچنین مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را هم در جریان تصمیم خود گذاشته اند.در صورتی که اجرای این قانون در دربی 31 شهریور به تأیید شورای تأمین برسد، نود درصد از ظرفیت صندلی های ورزشگاه آزادی در اختیار هواداران آبی پوش پایتخت خواهد بود و ۱۰ درصد نیز به سرخ ها تعلق پیدا می کند.سؤال اما اینجاست که آیا لیگ ما و باشگاه های پرسپولیس و استقلال در حال حاضر توانایی برگزاری دربی با اجرای قانون 90 به 10 را دارند یا نه؟ با توجه به نواقصی که بلیت فروشی الکترونیکی دارد و مشکلاتی که در دو هفته ابتدایی لیگ به وجود آمده، آیا می توان امیدوار بود اجرای این قانون بی دردسر باشد؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ در دربی امکان‌پذیر است؟ از منبع برترین ها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×