روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تنهاییِ کُشنده یک حسین میثاقی در میان جمع از منبع برترین ها. "

تنهاییِ کُشنده یک حسین میثاقی در میان جمع

میثاقی این روزها علی رغم اینکه یکی از برنامه های پربیننده تلویزیون ایران را اجرا می کند و حداقل به خاطر پخش زنده بازی های پرسپولیس و استقلال هر هفته میلیون ها نفر چهره او را در قاب جادویی می بینند، تنهاتر از همیشه شده است

برترین ها: میثاقی این روزها علی رغم اینکه یکی از برنامه های پربیننده تلویزیون ایران را اجرا می کند و حداقل به خاطر پخش زنده بازی های پرسپولیس و استقلال هر هفته میلیون ها نفر چهره او را در قاب جادویی می بینند، تنهاتر از همیشه شده است: تنهای تنها. او سه شنبه عصر درحالی که کلاهی بر سر داشت به مراسم ختم مهدی شادمانی، خبرنگار مرحوم ورزشی آمد. هیچکس همراه او نیامده بود و نسبتاً هیچ کدام از هم صنفانش او را آنطور که باید تحویل نگرفتند. این در حالی بود که اندکی قبل عادل فردوسی پور به همراه جمع زیادی از دوستان و همکارانش به مراسم آمده بود و مورد استقبال حاضرین قرار گرفته بود.میثاقی چند هفته پیش در جمعی دوستانه گفته بود برایم فحش هایی که در صفحات مجازی می خورم مهم نیست. مهم این است که در جایی قرار دارم که هرکسی من را در بیرون می بیند دوست دارد با من عکس بگیرد. با این همه ظاهراً او آنطور که فکر می کند در فضای بیرون از توییتر و اینستاگرام هم محبوب نیست. حداقل فعلاً محبوب نیست. او به شهرتی بی حد و حصر رسیده اما محبوبیتش را از دست داده.میثاقی که به دلیل روابط عمومی بالایش همیشه چندین و چند نفر از بچه های تحریریه نود و فوتبال 120 دورش بودند، این روزها تنهاتر از همیشه به کارش ادامه می دهد. او که علاقه خاصی به کتاب خواندن دارد، حتماً جملات ابتدایی این گزارش را قبلاً در کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» رولف دوبلی خوانده است. کتابی که در ایران با ترجمه عادل فردوسی پور به شهرت رسید. میثاقی تمامی پل های پشت سرش را خراب کرده و حالا راهی جز جنگیدن و جلو رفتن به شیوه خودش ندارد. شیوه ای که تنها تر از همیشه اش کرده اما او را نشانده در جایی که همیشه آرزویش را داشته؛ تکیه بر صندلی اجرای پربیننده ترین برنامه ورزشی تلویزیون.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تنهاییِ کُشنده یک حسین میثاقی در میان جمع از منبع برترین ها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×