روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اسکوچیچ: هم پرسپولیس را بردم، هم استقلال را از منبع برترین ها. "

اسکوچیچ: هم پرسپولیس را بردم، هم استقلال را

سرمربی کروات صنعت نفت آبادان گفت: من در فولاد در لیگ چهاردهم سابقه پیروزی و دبل کردن پرسپولیس را دارم و اتفاقاً استقلال را هم با هم با فولاد شکست دادم.

خبرورزشی: دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات صنعت نفت در آستانه دیدار حساس هفته سوم مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حرف های جالبی را با خبرورزشی مطرح کرد.از بازی اول تان در لیگ شروع کنیم مقابل فولاد به پیروزی باارزشی رسیدید این برد را حق تیمتان می دانید؟فولاد تیم خوبی بود، اما با تمام احترامی که برای این تیم قائلم باید بگویم آن ها بهتر از ما نبودند. تیم فولاد یک صحنه تک به تک مقابل ما از دست داد، اما ما دو، سه صحنه تک به تک داشتیم که در نهایت به گل و سزاوارانه به پیروزی رسیدیم. این برد خیلی خوب و باارزش بود، چون علاوه بر خوشحالی خودم و بازیکنانم ما موفق شدیم هوادارانمان را هم خوشحال کنیم.از تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان رضایت دارید؟مقابل نفت مسجدسلیمان خیلی خوب نبودیم و مساوی نتیجه ای عادلانه بود. در این بازی هم ما و هم مسجدسلیمان فرصت هایی برای گل زدن داشتیم و هر دو تیم می توانستند پیروز شوند.و بازی سوم در آزادی مقابل پرسپولیس؟پرسپولیس تیم خوبی است، تیمی که سه فصل متوالی قهرمان ایران شده حتماً توانایی های زیادی دارد، اما تیمی شکست ناپذیر نیست و حتماً می توان این تیم را شکست داد. من در فولاد در لیگ چهاردهم سابقه پیروزی و دبل کردن پرسپولیس را دارم و اتفاقاً استقلال را هم با هم با فولاد شکست دادم. فکر می کنم در فوتبال هر کاری امکان پذیر است و می توان هر تیمی را شکست داد.برانکو از پرسپولیس جدا شد. در رابطه با این جدایی و تفکرات کالدرون چه نظری دارید؟برانکو دوست خوب من بود، یکی از بهترین دوستان مربی ام که بهترین نتایج را با پرسپولیس کسب کرد. برانکو تصمیم گرفت که جدا شود و باید به تصمیمش احترام گذاشت. پرسپولیس لیگ نوزدهم هم تیم خوبی است، اما همان طور که گفتم هر تیمی نقاط قوت و ضعفی دارد و پرسپولیس هم مانند بقیه تیم ها از این قاعده مستثنی نیست.بازی تان با پرسپولیس قبل از شهرآورد است! می دانید این یعنی چه؟الان اوایل فصل است و من فکر می کنم هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و بازی ما هیچ تأثیری از شهرآورد نخواهد گرفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اسکوچیچ: هم پرسپولیس را بردم، هم استقلال را از منبع برترین ها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×