روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حرکت گلر استقلال که زشت‌تر بود؛ چرا محروم نشد؟! از منبع برترین ها. "

حرکت گلر استقلال که زشت‌تر بود؛ چرا محروم نشد؟!

انتشار تصاویر حرکتی که علیرضا بیرانوند مقابل تماشاگران تراکتورسازی انجام داد، هواداران استقلال را بر آن داشت تا با استناد به حکمی که خردادماه کمیته اخلاق برای او صادر کرده بود، خواستار محرومیتش شوند.

خبر ورزشی: استقلالی ها با انتشار گسترده حرکتی که بیرانوند در تبریز با دست چپ و راستش نشان داده، همه توان خود را برای محروم کردن دروازه بان اول تیم پرسپولیس از دیدار های پیش رو به ویژه شهرآورد به کار بگیرند.اصل ماجرا به اتفاقی برمی گردد که ۲۶ اردیبهشت سال جاری در راهروی خروجی ورزشگاه جم رخ داد. جایی که بیرانوند با یک مأمور نیروی انتظامی رفتاری غیرمحترمانه داشت و موجب شد علاوه بر مأمور مورد بحث، نیروی انتظامی هم از دروازه بان پرسپولیس شکایت کند.پس از بررسی این پرونده در کمیته اخلاق این کمیته ضمن محکوم کردن رفتار بیرانوند و طبق بند یک ماده ۱۳ آیین نامه اخلاق فیفا و نیز مواد ۵۱، ۵۳ و ۵۹ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال او را به مدت سه بازی رسمی در مسابقات باشگاهی از هرگونه فعالیت رسمی فوتبالی محروم و به پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و عذرخواهی از همان مأمور محکوم کرد، اما با وجود رفتاری های خوب قبلی بیرانوند، حکم محرومیت را به مدت ۶ ماه به حالت تعلیقی تغییر داد و قید کرد در صورت خوش رفتاری این موضوع از سوابقش خارج شود ولی در غیر این صورت و با تکرار رفتار غیراخلاقی رأی محرومیت با استناد به ماده ۱۱۲ آیین نامه انضباطی و ماده ۶۳ آیین نامه اخلاق به محض صدور و ابلاغ اجرا می شود.استقلالی ها معتقدند با توجه به اینکه تخلف صورت گرفته در تاریخ ۲۶ اردیبهشت رخ داده و مدت زمان شش ماهه در نظر گرفته شده در تاریخ ۲۶ آبان به پایان می رسید، اگر اتفاقی که در تبریز رخ داده، تخلف محسوب شود مورد تبریز در کمتر از مدت تعیین شده اتفاق افتاده و باید حکم اجرا شود.هواداران دو آتشه استقلال معتقدند اگر هم تاریخ شش ماهه از تاریخ صدور حکم اجرایی شود این حکم روز سوم خرداد سال جاری صادر شده و تا سوم آذر اعتبار داشته بنابراین در هر دو صورت اگر کمیته ای که به این پرونده رسیدگی می کند حکم قبلی را اجرا کند، دروازه بان پرسپولیس باید از این تاریخ به مدت ۳ جلسه از همراهی تیم پرسپولیس محروم شود.اما از آن طرف هواداران پرسپولیس مقابله به مثل کرده و با اشاره به ماجرای سال ۱۳۹۲ و بازی استقلال تهران و ملوان انزلی مدعی شدند «اگر قرار به محرومیت بود باید آن سال مهدی رحمتی به خاطر حرکت زشت تری که رو به هواداران ملوان انجام داد محروم می شد که نشد!»خاطرتان باشد پس از مسابقه این دو تیم درسال ۱۳۹۲ در انزلی تماشاگران چهار گلی که استقلال در این بازی دریافت کرده بود را به رخ می کشیدند و رحمتی با دست خود حرکتی را انجام داد که دی ماریا بازیکن رئال مادرید قبلاً برابر تماشاگران تیم خودی آن را تکرار کرده بود.اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی در آن مقطع اعلام کرد حرکت گلر وقت استقلال تهران شبهه انگیز بوده است! جالب تر می شود وقتی بدانید مهدی رحمتی پس از آن اتفاق مدعی شد با امیرحسین فشنگچی شوخی کرده است. گلر استقلال حتی فشنگچی را هم در کمیته انضباطی شاهد گرفت!

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حرکت گلر استقلال که زشت‌تر بود؛ چرا محروم نشد؟! از منبع برترین ها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×