روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زرینچه: پول خرج می‌کنند تا در استقلال پُست بگیرند از منبع برترین ها. "

زرینچه: پول خرج می‌کنند تا در استقلال پُست بگیرند

سرپرست بشگاه استقلال گفت: دلم می سوزد که برخی از آقایان اصلاً فضای تیم و شرایط را درک نمی کنند. بابا، ما تا ۱۷ روز دیگر دو بازی مهم داریم.

خبر ورزشی: شرایط استقلال بعد از توفان چند روز اخیر، کمی آرام شده است و آبی پوشان می روند تا برای جدال با نفت مسجدسلیمان و البته مهمتر از آن، پرسپولیس آماده شوند.در این میان، اما گروهی از پیشکسوتان انتقادات تندی را نثار جواد زرینچه کرده و مدعی شدند سرپرست تیم باید (به زعم آنها) دقیق تر عمل کند. همین مسئله باعث شد تا با آقاجواد تماس بگیریم و گپ بزنیم.شرایط تیم خوب است؟شکر خدا مشکلی نیست. داریم تمرین می کنیم تا مهیای ادامه فصل شویم. در دو بازی اول برد نداشتیم، ولی هنوز ۲۸ بازی دیگر باقی مانده. لیگ قهرمانان و جام حذفی هم هست. کلی بازی داریم و شرایط قطعاً به سودمان عوض می شود. کادر فنی و مدیریتی همه تلاش شان را برای حل مشکلات ریز و درشت تیم به کار بسته اند و من هم خالصانه پای کار هستم.البته تعدادی از پیشکسوتان از عملکرد شما انتقاد می کنند.حرمت پیشکسوتی که موهایش را در استقلال سپید کرده برایم واجب است. جواد زرینچه را از بالغ بر ۳۰ سال قبل در این فوتبال می شناسند. شکر خدا نه پول کسی را خورده ام و نه حق کسی را ناحق کرده ام. از تمام مربیانی که طی این سال ها با من کار کرده اند بپرسید که آیا خدای نکرده به آن ها بی احترامی کرده ام؟جواد زرینچه در این فوتبال نان بازویش را می خورد و به غیر از خدا، برای پست گرفتن به کسی نمی چسبد. جواد زرینچه هر وقت داخل استقلال بوده از جان مایه گذاشته و روز هایی هم که نبوده، برای تیم آرزوی موفقیت کرده است. انتقاد کرده ام و نظرم را سانسور نمی کردم، اما با کسی غرض ورزی نداشتم و حرف هایم مغرضانه نبود. الان هم حرمت موسپیدان برایم واجب است، اما یک عده هستند که استقلال فقط زمانی برایشان محترم و مهم است که خودشان باشند و اگر در کادر استقلال جایی نداشته باشند، تیم را می کوبند.انتقادات شان هم مغرضانه است. عده ای پول خرج می کنند تا در استقلال پست بگیرند. به صندلی من هم چشم دوخته اند. کاش این افراد یاد بگیرند که باید طوری زندگی کنند که کارنامه شان سخنگوی آن ها باشد و دنبال شان بیایند نه اینکه خودشان برای پست گرفتن دوره بیفتند و حاضر شوند پول خرج کنند.ظاهراً دل پری دارید؟عزت و ذلت آدم ها دست خداست. مدیران محترم استقلال به من زنگ زدند و پای کار آمدم. تا روزی که باشم، به بهترین شکل ممکن کار می کنم و به حرف های غرض ورزانه توجه ندارم. اگر روزی هم نباشم، با تمام وجود برای تیم دعا می کنم. دلم می سوزد که برخی از آقایان اصلاً فضای تیم و شرایط را درک نمی کنند. بابا، ما تا ۱۷ روز دیگر دو بازی مهم داریم. نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس.تیم باید ببرد تا روی دور بیفتد. همه می دانیم شهرآورد چقدر مهم است. اگر آن بازی را ببریم، مشکلات مان چقدر کمتر می شود. به جای اینکه این روز ها کنار دست مان باشند و کمک حال مان، حرف های عجیب و غریب می زنند.من به کارم ایمان دارم و البته می دانم این افراد هم دل شان برای استقلال نسوخته بلکه در استقلال دنبال صندلی هستند. شکرخدا که آقایان فتحی و استراماچونی کاملاً به کارم اعتقاد دارند و هواداران هم کارنامه ام را می دانند. من با سرمربی و مدیرعامل هیچ مشکلی ندارم و پیرامون وجهه ام در فوتبال نیز احتیاج نیست به عده ای افراد توضیح بدهم، چون هم کارنامه ام روشن است و هم کار هایی که یکسری دوستان در داخل و خارج از استقلال انجام داده اند، انجام ندادم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " زرینچه: پول خرج می‌کنند تا در استقلال پُست بگیرند از منبع برترین ها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×