روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خیلی‌ها در استقلال کتک‌کاری کردند و فراموش شدند! از منبع برترین ها. "

خیلی‌ها در استقلال کتک‌کاری کردند و فراموش شدند!

محمد نوری اعتقاد داشت بازیکنانی که هنوز از راه نرسیده در تمرینات استقلال درگیری ایجاد می کنند قطعاً تا امروز متوجه نشده اند به چه تیمی آمده اند.

خبرورزشی: محمد نوری اعتقاد داشت بازیکنانی که هنوز از راه نرسیده در تمرینات استقلال درگیری ایجاد می کنند قطعاً تا امروز متوجه نشده اند به چه تیمی آمده اند.پیشکسوت استقلال در گفتگویی درباره اتفاقات اخیر رخ داده در تمرین تیم استقلال و البته نتایج تیم حرف زد.از استقلال خبر دارید؟مگر می توانیم بی خبر باشم؟ متأسفانه تیم در دو دیدار اول لیگ بد بیاری آورد و نتوانست نتایجی که مد نظر کادر فنی و هواداران بود را به دست بیاورد. اینکه در واپسین دقایق گل بخورید و بازی مساوی را با باخت یا برد را با تساوی تمام کنید خیلی سخت است. بازیکنی که در استقلال توپ زده می تواند درک کند من چه می گویم.تکلیف هواداران چیست؟الان باید از استقلال حمایت کرد. تیمی که توانسته پس از این همه تغییر در کادر بازیکنانش فوتبال قابل قبولی را به نمایش بگذارد حتماً در ادامه لیگ می تواند نتیجه لازم را بگیرد.استراماچونی بین دو نیمه دیدار با فولاد نشان داد مربی خوبی است، چون بازی که از استقلال در نیمه دوم دیدیم خیلی متفاوت با نیمه اول بود و همه بازی در دست تیم ما بود. از این رو باید بیشتر از تیم حمایت کنیم.الان هم تقریباً همه پیشکسوتان از استقلال حمایت می کنند؟بله ولی هنوز هم از بیرون حاشیه سازی هایی برای تیم صورت می گیرد. عده ای دوست ندارند استقلال نتیجه بگیرد و برای همین از تمام توان شان استفاده می کنند تا این تیم به دردسر بیفتد.ولی درگیری درون تیم بین دشتی و یکی، دو نفر دیگر که ربطی به حاشیه سازی از بیرون ندارد؟من هم از شنیدن این موضوع خیلی متعجب و البته ناراحت شدم. فکر می کنم این بازیکنان هنوز نمی دانند به چه تیمی آمده اند و در چه باشگاهی عضویت دارند.بروز این اتفاقات خیلی زود نیست؟این نفرات متوجه نیستند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند. نمی دانند این لباس بر تن چه کسانی بوده و قداستش را حفظ نمی کنند.این موارد چه لطمه ای به تیم می زند؟قطعاً بیشتر از هر کس به خود آن ها لطمه می زند. این رفتار ها به ضررشان تمام می شود و عمر فوتبال شان را کم می کند.بسیار بازیکنانی بودند که در استقلال و پرسپولیس آمدند و بعد از یک فصل رفتند و دیگر اسمی از آن ها ندیدیم. این بازیکنان تازه دو روز است به استقلال آمده اند و هنوز چهارتا بازی نکرده این گونه رفتار می کنند خدا به داد برسد بعد از یک نیم فصل لابد خدا را بنده نیستند!چه باید کرد؟کادر مدیریتی و فنی باید با آن ها برخورد کند وگرنه این وضعیت به بقیه تیم تعمیم پیدا می کند و دیگر نمی توان تیم را جمع کرد. باید درک کنند کجا آمده اند و کوچکترین رفتارهایشان بزرگترین بازتاب ها را در رسانه ها و کل مملکت خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خیلی‌ها در استقلال کتک‌کاری کردند و فراموش شدند! از منبع برترین ها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×