روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نباید کالدرون و استراماچونی را زیر سوال برد از منبع برترین ها. "

نباید کالدرون و استراماچونی را زیر سوال برد

کارشناس فوتبال با بیان اینکه برای قهرمانی در نوزدهمین دوره لیگ برتر پنج تیم از شانس بیشتری برخوردار هستند گفت: با برگزاری دو هفته از مسابقات نمی توان عملکرد مربیان را زیر سوال برد.

خبرگزاری مهر: فرزاد آشوبی در گفتگو با خبرنگار ، در خصوص عملکرد تیم های مدعی عنوان قهرمانی در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر گفت: خیلی زود است که عملکرد تیم ها را بخواهیم با برگزاری دو بازی در لیگ برتر مورد ارزیابی قرار دهیم. کیفیت هیچ تیمی با دو بازی مشخص نمی شود.کارشناس فوتبال ایران افزود: البته شرایط تیم ها به گونه ای است که از عملکرد آنها در نقل و انتقالات برای جذب بازیکن و سرمربی می توان حدس هایی را زد که چه تیم هایی به دنبال جام هستند ولی در زمین مسابقه هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و هر اتفاقی ممکن است.وی درباره عملکرد استقلال تهران و پرسپولیس تاکید کرد: هر دو تیم کادر فنی خود را تغییر داده اند. سرمربی جدید هم نیاز به زمان دارد تا تفکرات خود را در مسابقات پیاده کند. نمی توان کالدرون و استراماچونی را با آن همه تجربه و حرفه ای گری که دارند زیر سوال برد و از آنها بابت عدم نتیجه گیری مناسب خرده گرفت.ضمن اینکه چند بازیکن جدید هم به استقلال و پرسپولیس آمده اند. مخصوصاً استقلال که میزان خروجی هایش بیشتر از پرسپولیس است.آشوبی تصریح کرد: سپاهان، شهرخودرو مشهد و تراکتور تبریز در کنار استقلال و پرسپولیس نشان داده اند که می توانند برای قهرمانی مدعیان جدی باشند. به همین خاطر می توان گفت که پنج ضلعی این تیم ها برای رقابت در صدر جدول تشکیل خواهد شد و در نهایت یک تیم که امتیازاتش را مقابل تیم های ضعیف تر از دست نداده به قهرمانی می رسد.وی که سابقه بازی در استقلال و پرسپولیس را دارد درباره دربی دو تیم در هفته چهارم لیگ برتر گفت: امسال برای زمان دربی مصلحت اندیشی نشد و این موضوع به جذابیت لیگ برتر می افزاید. در زمان های گذشته معمولاً بازی استقلال و پرسپولیس را بی دلیل در اواسط لیگ برگزار می کردند که چندان جذابیتی هم نداشت.آشوبی درباره احتمال موفقیت آندره استراماچونی و گابریل کالدرون با فلسفه جدیدی که وارد فوتبال ایران کرده اند افزود: بدون شک این دو مربی اسامی بزرگی در فوتبال ایران و حتی دنیا محسوب می شوند.البته باید یکسری ساختارها در چنین تیم هایی برطرف شوند تا آنها بتوانند با قدرت به کار خودشان در لیگ برتر ادامه دهند. اگر امکانات اولیه برای مربیان بزرگ فراهم نشود آنها هم محکوم به شکست در تیم های پرطرفدار خواهند بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نباید کالدرون و استراماچونی را زیر سوال برد از منبع برترین ها. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×