روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نکیسا: نگرانی‌ها درباره علیپور بی‌دلیل است از منبع برترین ها. "

نکیسا: نگرانی‌ها درباره علیپور بی‌دلیل است

دروازه بان پیشین پرسپولیس و تیم ملی گفت: پرسپولیس دیروز و در بازی با صنعت نفت چیزی نبود که ما انتظارش را داریم.

ایسنا: نیما نکیسا، دروازه بان پیشین پرسپولیس و تیم ملی ایران درباره ی بازی دوشنبه شب پرسپولیس و صنعت نفت آبادان گفت: پرسپولیس بازی را برد اما هنوز بازیکنان ناهماهنگ هستند. البته که تیم صنعت نفت بازی خوبی از خودش نشان داد و توانست پرسپولیس را اذیت کند، ولی پرسپولیس دیروز چیزی نبود که انتظارش را داریم؛ پرسپولیس همیشه باید حداقل ۲ گل بزند.او درباره تک گل بازی که توسط کنعانی زادگان، مدافع ملی پوش پرسپولیس زده شد گفت: گل پرسپولیس زیبا بود و نمی توان منکر این شد، اما دروازه بان صنعت نفت هم مرتکب اشتباه شد.نکیسا با بیان این که ۴ بازی اول فصل را نمی شود ملاک برای قضاوت تیم قرار گفت: پرسپولیس به آرامش خوبی رسیده است اما هنوز نمی توان درباره عملکرد آن قضاوتی انجام داد و زود است.این دروازه بان پیشین پرسپولیس درباره علیپور مهاجم این تیم گفت: نگرانی ها برای علیپور بی دلیل است. علیپور بازیکن باهوش و زیرکی است و اگر خوب تغذیه شود می تواند هر موقعیتی را به گل تبدیل کند. دیر یا زود علیپور پایش به گلزنی باز می شود.این پیشکسوت پرسپولیس با بیان این که رادوشویچ دروازه بان دوم پرسپولیس جایگزین خوبی برای بیرانوند است گفت: این باید در کشور ما جا بیفتد، که با هر اشتباه کوچکی نباید سرمایه های خودمان را از دست دهیم. بیرانوند دروازه بان بسیار خوبی است و بازیش برای تیم ملی و پرسپولیس ضروری است. نباید کاری انجام دهیم که سرمایه های خودمان را به راحتی از دست بدهیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نکیسا: نگرانی‌ها درباره علیپور بی‌دلیل است از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×