روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون به پرسپولیس اولتیماتوم داد از منبع برترین ها. "

کالدرون به پرسپولیس اولتیماتوم داد

سرمربی پرسپولیس برای حل مشکلات مالی و دریافت مطالباتش از این باشگاه یک ماه به پرسپولیس مهلت داد.

خبرگزاری مهر: روز گذشته بود که جلسه مشترک گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل این باشگاه برگزار شد. بعد از پایان این جلسه سایت باشگاه پرسپولیس اقدام به انتشار بخشی از صحبت های انصاریفرد با کالدرون کرد.مدیرعامل پرسپولیس خطاب به سرمربی این تیم گفته بود:«شما هر بار که با هم جلسه داشتیم درباره مسائل مالی بازیکنان سئوال و پیگیری کردید و درباره خودتان حرفی نزدید. این مساله واقعا جای تقدیر دارد و بسیار ارزشمند است.»مدیرعامل پرسپولیس در حالی از کالدرون تقدیر کرد که سرمربی آرژانتینی پرسپولیس یک روز بعد در مصاحبه با خبرنگاران حرف هایی را بر زبان آورد که نشان می دهد چندان از شرایط حاکم بر پرسپولیس راضی نیست.کالدرون اظهار داشت: «چهار ماه اینجا هستم و انتظار دارم قرارداد من و دستیارانم پرداخت شود.»سرمربی پرسپولیس مدعی شد حتی از جیب خودش هم برای این تیم هزینه کرده که این هزینه ها هم از سوی باشگاه بازگردانده نشده است.کالدرون در انتهای صحبت هایش به باشگاه برای حل مشکلات مالی مهلت داد: «این ها اولویت های ماست و باید آنها تا دسامبر حل شود.»البته انصاریفرد در جلسه روز گذشته خود با کالدرون به وی اطمینان خاطر داد که مشکلات مالی با جذب اسپانسر حل می شود اما گویا صحبت های او نتوانست اعتماد کالدرون را به همراه داشته باشد تا سرمربی سرخ ها اینگونه مقابل خبرنگاران به باشگاه تا یک ماه دیگر اولتیماتوم بدهد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون به پرسپولیس اولتیماتوم داد از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×