روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فریبا: نوار برد‌های استقلال نباید قطع شود از منبع برترین ها. "

فریبا: نوار برد‌های استقلال نباید قطع شود

پیشکسوت تیم استقلال در خصوص شرایط این روزهای ابی پوشان حرف های جالبی برزبان اورد.

ایلنا: بهتاش فریبا پیشکسوت تیم استقلال معتقد است شاگردان استراماچونی مقابل نفت بهترین نمایش ممکن را داشتند و توانستند مقابل هواداران خود این تیم را با نتیجه ای بسیار خوب شکست دهند اما شادی آن برد دیگر تمام شده و باید به فکر بازی بعدی باشنداستقلال در تهران نفت را با 5 گل شکست داد. در مورد این بازی صحبت می کنید؟به نظر من این دیدار بهترین بازی فصل تا الان بوده و همه چیز فوتبال در آن دیده شد، یعنی هم کار تاکتیکی و هم شوتزنی و هم رسین به گل از راههای مختلف ضمن اینکه بازی سرعت قابل قبولی هم داشت. اگر به لحاظ فیزیکی هم صحبت کنیم بازی کاملا درگیرانه بود و استقلال وقتی توانست در جنگ های فیزیکی بازی را ببرد برنده این دیدار شد و این نشان می دهد که استقلال بدنسازی خوبی داشته و وقتی توپ را از دست می دادند به حریف خوب فشار می آوردند و پرس می کردند که همان فوتبال روز دنیاست.البته از زیر توپ زدن مدافعان و گلرها هم خبری نبود. درست است؟بله، هر دو تیم بازیسازی را از دروازه شروع می کردند و کسی بی هدف زیر توپ نمی زد. هر دو تیم در فاز حمله بسیار قوی بودند و شرایط خیلی خوبی را برای 40 متر رو به جلو داشتند. استقلال خیلی خوب از فرصت ها استفاده کرد.از تعویض های استقلال راضی هستید؟وقتی گل جلو هستید شما احتیاج به یار سرعتی دارید و شاید خیلی ها بگویند تعویض قائدی اشتباه بود چون تیم نیاز به سرعت قائدی داشت اما مربیان روز دنیا در این مواقع دو تا کار می کنند یا نفر سرعتی اضافه می کنند یا بازیکنی که مالکیت توپ را در اختیار دارد را به زمین می فرستند که استراماچونی گزینه دوم را انتخاب کرد و قائدی را بیرون کشید و آرش رضاوند که در قطع توپ بهتر از قائدی بود را به زمین فرستاد.عملکرد خط دفاعی استقلال بهتر از قبل نشده بود؟هفته قبل در مصاحبه ای گفتم که دفاع تیمی استقلال مقابل پارس جنوبی خوب نبود. حسینی درون دروازه خیلی خوب بود و دفاع ما هم بسیار خوب کار کرد و با نظم و تمرکز خوب بسیاری از خیلی از توپ های نفتی ها را بستند تا این نتیجه خوب به دست بیاید.دیاباته می تواند در بازیهای بعد هم خوش بدرخشد؟دیاباته نشان داد اگر از خط هافبک پاس درست برسد حرفهای زیادی برای گفتن دارد.دیاباته با اینکه پاهای بلند و کشیده ای دارد از تکنیک و مهارت فردی بالایی هم برخوردار است و در مالکیت و حفظ توپ در یک سوم دفاعی حریف تبحر دارد که برای استقلال خیلی مفید است تا موج دوم حمله اضافه شوند و شرایط گلزنی مهیا شود. دیاباته اگر خط هافبک استقلال خوب باشد و او را به خوبی تغذیه کند باز هم کارساز می شود.کالدرون به عنوان سرمربی پرسپولیس چرا اینقدر علیه استقلال مصاحبه می کند؟چرا این سوال را از من می پرسید، این سوال را باید از خودش بپرسید که چرا اینقدر علیه استقلال صحبت می کند اما به نظر من این کار اصلا حرفه ای نیست. اگر راجع به مسائل فنی حریف صحبت کنی هیچ اشکالی ندارد اما در مورد مسائل جانبی صحبت کنی حرفه ای نیست.اینکه در مورد داوری و استقلال صحبت کند حرفه ای نیست. البته کالدرون با این کارها بحث به هم ریختن روح و روان تیم ما را دنبال می کند که مربی و بازیکنان حرفه ای داریم. شکایت باشگاه استقلال از ایشان کافی است و ما در این مورد صحبت نکنیم بهتر است چون خیلی مهم نیست و تمرکزمان روی کار خودمان باشد کافی است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فریبا: نوار برد‌های استقلال نباید قطع شود از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×