روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هافبکی که بیست و دومین بازیکن استقلال شد از منبع برترین ها. "

هافبکی که بیست و دومین بازیکن استقلال شد

هافبکی که بیست و دومین بازیکن استقلال شد

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال استقلال تا پایان هفته دهم رقابتهای لیگ برتر با ۵ پیروزی، ۳ مساوی و ۲ شکست توانسته ۱۸ امتیاز کسب نماید و بعد از سپاهان، شهر خودرو و پرسپولیس در رده چهارم جدول قرار گیرد.آبی پوشان با ۵ پیروزی متوالی که از هفته های ششم تا دهم به دست آوردند به ضعیت شان در جدول سر و سامان بخشیده تا رسما وارد کورس صدرنشینی در جدول شوند.آندره استراماچونی سرمربی آبی پوشان تا پیش از دهمین بازی تیمش از ۲۱ بازیکن استفاده کرده بود در هفته دهم برای اولین بار به رضا آذری هافبک میانی و جوان این تیم فرصت بازی داد تا وی بیست و دومین بازیکن استقلال باشد که در این فصل بازی کرده است.سید حسین حسینی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، عارف غلامی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، علی کریمی، مسعود ریگی، مرتضی تبریزی، داریوش شجاعیان، مهدی قائدی، شیخ دیاباته، آرش رضاوند، هروویه میلیچ، محسن کریمی، علی دشتی، شاهین طاهرخانی، روزبه چشمی و سجاد آقایی ۲۱ بازیکنی بودند که پیش از رضا آذری برای آبی پوشان بازی کرده بودند.در بین این ۲۲ بازیکن، سید حسین حسینی و وریا غفوری با ۱۰ بازی و ۹۰۰ دقیقه حضور در میدان بیشترین مشارکت را در بازیهای تیم شان داشته اند و محمد دانشگر با ۹ بازی و ۸۱۰ دقیقه، در جایگاه بعدی قرار می گیرد. دانشگر تنها یک بازی تیمش را به دلیل محرومیت از دست داد و به جز آن در همه دیدارهای آبی پوشان حضور کامل داشته است.مهدی قائدی مهاجم جوان استقلال که بهترین دوران فوتبالی اش را سپری می کند با حضور در هر ۱۰ بازی این تیم یکی از پرکار ترین آبی پوشان است. اما او به لحاظ دقایق حضور در میدان بعد از فرشید اسماعیلی و علی کریمی قرار می گیرد.اسماعیلی یک دیدار تیمش را به دلیل محرومیت از دست داد و در ۹ بازی این تیم به میدان رفته که جمع دقایق حضورش ۷۳۶ دقیقه می باشد و از نظر دقایق حضور در میدان، چهارمین بازیکن استقلال است و علی کریمی با ۷۱۹ دقیقه بعد از اسماعیلی قرار می گیرد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هافبکی که بیست و دومین بازیکن استقلال شد از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×