روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " درخواست ویژه کالدرون برای بازگشت کمال از منبع برترین ها. "

درخواست ویژه کالدرون برای بازگشت کمال

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از کادر خود خواسته هرچه زودتر کامیابی نیا را آماده بازی کنند.

خبرگزاری میزان: کمال کامیابی نیا که پیش از این یک روز در میان در محل تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس حضور پیدا می کرد، از یکشنبه با شروع دور جدید تمرینات، با تغییر برنامه در تمام جلسات تمرینی حاضر خواهد بود.هافبک دفاعی سرخپوشان قرار است همچنان تمرینات اختصاصی را زیر نظر مربی بدنساز و تحت نظارت کادر پزشکی انجام دهد تا ظرف روز های آتی، آمادگی او برای حضور در بخشی از تمرینات گروهی مورد تائید قرار بگیرد.سرمربی سرخپوشان البته از کادر پزشکی و بدنساز تیم درخواست کرده هرچه سریع تر این بازیکن را آماده شروع لیگ کند تا بتواند از او تا پیش از پایان نیم فصل استفاده کند. کمال در اردوی پیش فصل پرسپولیس در ترکیه عملکرد بسیار خوبی داشت و به همین دلیل کالدرون امیدوار است که با بازگشت او خط میانی سرخپوشان تقویت شود.نکته مهم اینجاست تنها ۵ هفته تا پایان نیم فصل باقی مانده و بعد از آن بلافاصله نیم فصل دوم لیگ برتر آغاز خواهد شد و بعد از آن پرسپولیس خیلی زود باید آماده دیدار برابر تراکتور شود و بعد از وقفه ای کوتاه دوباره دیدار های رودرروی سرخپوشان مقابل مدعیان قهرمانی در پیش خواهد بود. به همین دلیل کالدرون از کادر خود خواسته تا با آماده کردن کمال قبل از پایان نیم فصل بتواند او را برای نیم فصل دوم کاملا آماده در اختیار داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " درخواست ویژه کالدرون برای بازگشت کمال از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×