روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون به پرسپولیسی‌ها: به کمال نزدیک نشوید! از منبع برترین ها. "

کالدرون به پرسپولیسی‌ها: به کمال نزدیک نشوید!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به بازیکنان این تیم دستور داده به هافبک مصدوم این تیم نزدیک نشوند.

خبرگزاری میزان: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به بازیکنان این تیم دستور داده به هافبک مصدوم این تیم نزدیک نشوند.کمال کامیابی نیا بالاخره تمریناتش را آغاز کرد و در کار های گروهی هم مجوز حضور را پیدا کرد و این بهترین خبر برای سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس است تا بتواند از این بازیکن در هفته های آینده استفاده کند.به همین دلیل کالدرون در غیاب ملی پوشان تیم، برای سایر بازیکنان قوانین جالبی را وضع کرده است. سرمربی آرژانتینی از بازیکنان تیم خود به خصوص جوان تر ها درخواست کرده با توجه به شرایط حساس کمال و برای اینکه آسیب جدیدی به او وارد نشود کسی حق ندارد به او نزدیک شود و به همین دلیل بازیکنان باید با رعایت فاصله از او در کار های گروهی تمرینات شرکت کنند.جالب اینجاست که کالدرون به کمال اعلام کرده تا جایی که می تواند در تمرینات شرکت کند تا بتواند آمادگی بیشتری پیدا کند. با این شرایط در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد شاید کامیابی نیا در هفته دوازدهم یا سیزدهم لیگ برتر با صلاحدید کالدرون به میدان برود.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کالدرون به پرسپولیسی‌ها: به کمال نزدیک نشوید! از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×