روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " منشا: زمان به عقب برگردد به استقلال نمی‌روم از منبع برترین ها. "

منشا: زمان به عقب برگردد به استقلال نمی‌روم

مهاجم نیجریه ای عجمان امارات گفت: هنوز هیچ پیشنهادی به من نرسیده است، اما اگر پرسپولیس پیشنهاد خوبی بدهد با کمال میل آن را قبول خواهم کرد.

خبرگزاری ایرنا: گادوین منشا مهاجم نیجریه ای، فوتبال خود در ایران را با درخشش در پیکان آغاز کرد و سپس راهی پرسپولیس شد. منشا تحت نظر برانکو نتوانست مانند حضور در پیکان در گلزنی موفق باشد، اما او مکمل خوبی برای علی علیپور در خط حمله پرسپولیس بود و همچنین گل های حساسی را هم برای تیم برانکو به ثمر رساند.از جمله حساس ترین گل های او می توان به باز کردن دروازه الدحیل قطر اشاره کرد که پرسپولیس پس از آن توانست فینالیست آسیا شود. اما در نیم فصل در یک تصمیم شوک آور منشا که از مهره های اصلی تیم برانکو بود، در فهرست مازاد پرسپولیس قرار گرفت.در این میان استقلال هم از فرصت استفاده کرد و این بازیکن را جذب کرد، اما او نتوانست روز های خوبی را در استقلال سپری کند و پس از نیم فصل از جمع آبی پوشان جدا شد. او در نیم فصل به عجمان امارات رفت، اما در این تیم هم شرایط خوبی ندارد و از او به عنوان اولین بازیکن جدا شده از عجمان یاد می شود.پرسپولیس در نیم فصل به شدت دنبال جذب یک مهاجم می گردد که در این میان گمانه زنی هایی هم در مورد بازگشت منشا به پرسپولیس مطرح می شود.گادوین منشا در گفتگویی، با اشاره به اینکه نامش به عنوان گزینه مد نظر پرسپولیس مطرح شده است، گفت: هنوز هیچ پیشنهادی به من نرسیده است، اما اگر پرسپولیس پیشنهاد خوبی بدهد با کمال میل آن را قبول خواهم کرد.وی افزود: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و بازی برای این تیم افتخار بزرگی است. من روز های خوبی در این تیم داشتم و به طور حتم اگر دوباره پیشنهاد خوبی برسد می تواند جذاب باشد.مهاجم نیجریه ای در مورد اینکه در پرسپولیس روز های بهتری را پشت سر گذاشت یا استقلال خاطر نشان کرد: این دیگر چه سوالی است؟ معلوم است که پرسپولیس.وی تاکید کرد: در پرسپولیس روز های خیلی خوبی را پشت سر گذاشتم و قهرمانی های متعددی را هم کسب کردیم. هواداران این تیم هم همیشه به من لطف داشتند. به طور حتم زمان به عقب باز می گشت هرگز استقلال را انتخاب نمی کردم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " منشا: زمان به عقب برگردد به استقلال نمی‌روم از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×