روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهاد نجومی چینی‌ها به مدافع پرسپولیس از منبع برترین ها. "

پیشنهاد نجومی چینی‌ها به مدافع پرسپولیس

مدافع چپ پا و خوش استیل پرسپولیس با یک پیشنهاد وسوسه انگیز از سوپرلیگ چین مواجه شده است.

خبرورزشی: خاطرتان باشد اوایل تیرماه سال جاری بود که محمد انصاری در جلسه با ایرج عرب توافق کرد یک فصل دیگر پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.در آن مقطع گفته می شد انصاری پیشنهاد نجومی از تراکتور دریافت کرده و دو باشگاه چینی و کره جنوبی خواهان به خدمت گرفتن او هستند، اما در نهایت تصمیم گرفت یک فصل دیگر در جمع سرخپوشان باقی بماند.به تازگی شنیدیم مدافع چپ پا و خوش استیل پرسپولیس با یک پیشنهاد وسوسه انگیز از سوپرلیگ چین مواجه شده است. این در حالی است که گابریل کالدرون اعتقاد زیادی به سبکبازی محمد انصاری داشته و تحت هر شرایطی از او استفاده می کند.سرمربی آرژانتینی به قدری به انصاری اعتقاد دارد که محمد نادری دفاع چپ ملی پوش خود را یک خط جلوتر برده و در خط میانی از او استفاده می کند.بنابراین بعید می دانیم سرمربی پرسپولیس به این راحتی اجازه جدایی به مدافع مورد علاقه خودش بدهد. اما فراموش نباید کرد پرسپولیس با مشکلات مالی زیادی مواجه است.یکی از راه های درآمدزایی این باشگاه هم حق ترانسفر بازیکن است و ظاهراً چینی ها حاضرند پول بسیار خوبی بابت خرید انصاری به باشگاه ایرانی بپردازند.از طرفی اگر پرسپولیس در نیم فصل انصاری را به فروش نرساند آنگاه این مدافع خوش اخلاق در پایان فصل قراردادش به اتمام رسیده و می تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که دلش خواست برود و هیچ پولی هم به باشگاه فعلی خودش نپردازد!بنابراین منطق حکم می کند برای درآمدزایی باشگاه، پرسپولیسی ها انصاری را در نیم فصل به فروش برسانند. البته چنانچه گابریل کالدرون اصرار به حفظ محمد داشته باشد آنگاه پرسپولیس باید همین امروز یا در نیم فصل قرارداد این بازیکن را تمدید کند تا او خودش به عنوان بازیکن آزاد در پایان فصل جدا نشود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهاد نجومی چینی‌ها به مدافع پرسپولیس از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×