روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تقابل جذاب نکو و علیمنصور در اصفهان از منبع برترین ها. "

تقابل جذاب نکو و علیمنصور در اصفهان

درادامه مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال فردا دو دیدار برگزار می شود که تقابل شاگردان منصوریان و نکونام می تواند جذاب باشد.

خبرگزاری فارس: با وجود لغو برخی از بازی های هفته یازدهم لیگ برتر مسابقات دیگر برگزار می شود که در همین راستا فردا تیم های ذوب آهن با فولاد و سایپا با شاهین به مصاف هم می روند.تقابل نکو و علیمنصور؛ ببر تا بمانیوضعیت ذوب آهن با وجود اسم و رسم این تیم در جدول خوب نیست. علیرضا منصوریان هنوز تا اینجای فصل نتوانسته تیمش را به ساحل امنیت برساند.وضعیت او به قدری وخیم بود که تا مرز اخراج هم پیش رفت اما جلسات طولانی با مسئولان باشگاه سرانجام منجر به این شد که منصوریان بماند اما چند بازیکن این وسط قربانی شدند تا سرمربی بماند و ثابت کند که مشکل از او نیست.ذوب آهن بازی قبلی خود را به ماشین سازی واگذار کرده و این بار منصوریان برای بقای خودش هم که شده باید 3 امتیاز را بگیرد اما از سوی دیگر حریف تیم اصفهانی زخم خورده بازی با پرسپولیس است و جواد نکونام در تقابل با شاگردان علیمنصور دوست ندارد بازنده باشد حتی در زمین حریف.ذوب آهن اکنون با 7 امتیاز در رده چهاردهم جدول است اما در نقطه مقابل فولاد با 16 امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد.شاهین با میشو کریستیچوویچ اوج می گیرد؟دیدار تیم های سایپا و شاهین از این جنبه که سرمربی تیم بوشهری به تازگی قرار است روی نیمکت این تیم بنشیند می تواند جذابیت های خودش را داشته باشد.سایپا که در بازی هفته دهم دربی خودروسازان را به پیکان واگذار کرده و می خواهد در این هفته 3 امتیاز از دست داده را جبران کند و قطعا ابراهیم صادقی به همراه شاگردانش دوست ندارد مقابل تیمی که قعر جدول است بازنده باشد اما در روی دیگر زمین شاهین بوشهر قعرنشین به امید یک هوای تازه تر با میشو کریستیچوویچ کروات قرارداد بسته است تا این تیم را از این وضعیت جهنمی نجات دهد. اولین بازی یک مربی تازه وارد آن هم از نوع خارجی اش می تواند حساسیت های خاص خودش را داشته باشد.سرمربی کروات تیم بوشهری برای زنده کردن تیم شاهین کار راحتی در پیش ندارد. این تیم اکنون با 2 امتیاز در قعر جدول است و مقابله با این شرایط اراده قوی و شرایط فنی ویژه ای را می طلبد و باید دید کریستیچوویچ این توانایی را دارد که شاهین را به جدول بازگرداند یا خیر.برنامه بازی های فردا از هفته یازدهم لیگ برتر به شرح زیر است* ذوب آهن اصفهان - فولاد خوزستان - یکشنبه ۳ آذر - ساعت 14:30 - ورزشگاه فولادشهر* سایپا تهران - شاهین شهرداری بوشهر - یکشنبه ۳ آذر - ساعت ۱۶:۱۵ - ورزشگاه شهدای شهر قدس

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تقابل جذاب نکو و علیمنصور در اصفهان از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×