روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تغییرات عجیب و غریب صنعت برابر پرسپولیس! از منبع برترین ها. "

تغییرات عجیب و غریب صنعت برابر پرسپولیس!

به احتمال فراوان حسین ساکی و حسین بغلانی جامانده از آخرین نبرد صنعت در برابر پرسپولیس امروز در زمین حاضر نخواهند بود.

ورزش سه: تیم صنعت نفت آبادان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ۹۶_۹۷ برابر پرسپولیس قرار گرفت و موفق شد تا در ضربات پنالتی برابر شاگردان برانکو مربی وقت پرسپولیس پیروز شود.امروز و پس از تقریبا ۲ سال نیز دو تیم باید در ورزشگاه آزادی به مصاف هم بروند و برنده دیدار راهی مرحله یک چهارم شود. نکته جالب این است که به احتمال فراوان هیچکدام از بازیکنان نفت در ترکیب اصلی آن بازی در مسابقه امروز حاضر نباشند.ترکیب صنعت نفت در آن دیدار را مرور می کنیم:داوود نوشی صوفیانی، مرتضی اسدی، حسین ساکی، حسین بغلانی، آگوستو سزار، کرار جاسم، لوسیانوپریرا، مگنو باتیستا، علی عبدالله زاده، محمد امین درویشی و مسعود ابراهیم زاده.در بین بازیکنان بالا تنها حسین ساکی و حسنی بغلانی در لیست این فصل صنعت حاضر هستند و شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی برای دیدار امروز نخواهند داشت. در آن دیدار طالب ریکانی و رضا جبیره دو بازیکن کنونی صنعت و همچنین محمد زبیر نیک نفس به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفتند، دیداری که در پایان نفت موفق به شکست پرسپولیس شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تغییرات عجیب و غریب صنعت برابر پرسپولیس! از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×