روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به دنبال جلوگیری از تکرار تاریخ از منبع برترین ها. "

پرسپولیس به دنبال جلوگیری از تکرار تاریخ

پرسپولیس دو فصل قبل در دیدار با صنعت نفت شکست خورد و از جام حذفی کنار رفت.

ایلنا: پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باید عصر امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف صنعت نفت آبادان برود.این دیدار در حالی برگزار می شود که سرخپوشان اخیراً خاطره خوبی از تقابل با نفتی های آبادان در جام حذفی ندارند و 2 فصل قبل در زمان هدایت شان توسط برانکو با شکست مقابل این تیم از دور رقابت ها کنار رفتند.تلاش دو تیم در آن دیدار در طول 90 دقیقه و بعد از آن 120 دقیقه به تساوی یک - یک منجر شد و پس از آن نفتی ها در ضربات پنالتی موفق شدند 5-4 از سد حریف سر سخت خود عبور کرده تا برانکو در دومین فصل حضورش در جام حذفی هم ناکام بماند.پرسپولیس فصل قبل از آن با شکست مقابل قشقایی شیراز از دور رقابت ها کنار رفته بود و آن بازی دومین حذف آنها با برانکو از این رقابت ها بود ولی در نهایت سرخپوشان فصل گذشته موفق شدند تا پایان در جام حذفی باقی مانده و جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به دنبال جلوگیری از تکرار تاریخ از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×