روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " داور استقلالی در بازی پرسپولیس و صنعت نفت! از منبع برترین ها. "

داور استقلالی در بازی پرسپولیس و صنعت نفت!

در اواخر نیمه نخست دیدار تیم های پرسپولیس و صنعت نفت، تماشاگران حاضر در ورزشگاه داور را به استقلالی بودن متهم کردند.

خبرگزاری ایسنا: در جریان مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی، دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان به مصاف هم رفتند که این بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یافت.حدود ۳۰۰۰ تماشاگر برای این بازی به ورزشگاه آمدند و این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.اندک هواداران صنعت نفت آبادان که تعدادشان کمتر از صد نفر بود، با سکوت هواداران پرسپولیس در اواسط نیمه اول، شروع به تشویق تیم محبوب شان کردند.گابریل کالدرون در کنار زمین به نسبت اسکوچیچ هیجان و استرس بیشتری داشت و نکات لازم را در هر دقیقه بازی، به بازیکنان گوشزد کرد.هواداران پرسپولیس در اواسط نیمه اول بیرانوند را تشویق کردند.با توجه به عملکرد ضعیف تهاجمی سرخ پوشان در نیمه اول، هواداران این تیم از اواسط نیمه دست از تشویق تیم خود برداشتند و در سکوت بازی را تماشا کردند.در اواخر نیمه اول صدای تماشاگران صنعت نفت آبادان بیشتر از هواداران پرسپولیسی شنیده شد.هواداران پرسپولیس در اواخر نیمه اول داور بازی یعنی اکبریان را «استقلالی» خطاب کردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " داور استقلالی در بازی پرسپولیس و صنعت نفت! از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×