روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیاست این روز‌های پرسپولیس؛ مذاکره با برانکو و حمایت مصلحتی از کالدرون از منبع برترین ها. "

سیاست این روز‌های پرسپولیس؛ مذاکره با برانکو و حمایت مصلحتی از کالدرون

محمدحسن انصاری فرد در حالی به صورت ضمنی از گابریل کالدرون حمایت کرد که مدیران باشگاه پرسپولیس، مذاکراتی را با برانکو ایوانکوویچ پشت سر گذاشته اند.

خبرگزاری تسنیم: محمدحسن انصاری فرد پس از برتری یک بر صفر امروز (سه شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، در پاسخ به سؤال خبرنگاری که درباره احتمال سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس پرسید، گفت که کالدرون سرمربی سرخپوشان است و از خبرنگاران خواست که درباره برانکو بحث نکنند.این در حالی است که به نظر می رسد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بیشتر به خاطر آرامش تیم، چنین صحبت هایی را مطرح کرده است. مدیران باشگاه پیش از دیدار با صنعت نفت، مذاکراتی با برانکو داشتند و همچنان با سرمربی پیشین سرخپوشان مذاکره می کنند. آنها بر این باور هستند که پرسپولیس با کالدرون به نتیجه نمی رسد.برانکو ایوانکوویچ که اکنون مورد توجه تیم ملی و پرسپولیس قرار دارد، بیشتر به سرمربیگری تیم ملی ایران متمایل است. با این وجود پرسپولیسی ها تلاش می کنند سرمربی موفق خود را به این تیم بازگردانند و جایگزین کالدرون کنند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیاست این روز‌های پرسپولیس؛ مذاکره با برانکو و حمایت مصلحتی از کالدرون از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×